Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki lehetett ez a lány az...

Ki lehetett ez a lány az álmomban? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon ritkán álmodok ilyet, de...

Sétáltam az egyetem előtt és megláttam egy teljesen átlagos, csinos lányt, aki egyszer csak odajött és ennyit mondott:

Látom nincs melletted senki, van kedved sétálni? Azonnal megfogta a kezemet, ami ellen nem tiltakoztam. Sétáltunk és beszélgettünk egy ideig, számát is megadta. Nekem volt egy kis elintéznivalóm, mondtam hogy várjon meg, tíz perc lesz. Ám mikor visszaértem nem találtam... Telefonálni meg valamiért nem tudtam... És ekkor ébresztett az órám. :)

Kicsit lehet bugyután hangzik ez az álom, de nagyon élesen emlékszem minden részletére, és színes volt. Továbbá első olyan, ahol exemen kívül mással lánnyal álmodtam. Nagyon a hatása alatt vagyok még, mert annyira ártatlan és szép volt az egész helyzet meg minden. :D


2011. nov. 9. 17:23
 1/6 anonim válasza:
60%

Hello !

Pont ezen a téren dolgozok (Álomfejtésen )

Hát ez azt jelenti h mievel a lány elmen ezért kb 1-2 év mulva fogsz a feleseégeddel találkozni.

Mivel az álmok pontosan írják le a jövőt ezért szép lessz és ő számodra a nagyon nagy ő mivel te elmész ezért majd az elején amikor járni kezdetek a jövő beli feleségeddel szakítani foktok de rájöttök h hülyeség volt és vissza megy hozzád !


Ha bármi más kérdésed lenne akkor csak írj privibe .


Dr. Kovács Tamás

2011. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az álom egy természetes feldolgozása mind abnnak amit láttál, átéltél, éreztél ma, tegnap, tegnap előtt majd elraktározza a diákat.


Ezekből a feldolgozásokból születnek az álmok mindig úgy dolgozik az agy logikailag hogy értelmes egésszé alakítja, mert logikai képessége van.


A lélek energia szinte eljátszadozik vele igy képes lehet megmutatni azt is, persze csak nagyon ritkán, hogy mi fog történni, mi lehet a következménye az átélt, látott dolgoknak. Persze ez csak véletlen, hogy az is fog történni.


Előfordulhat hogy valakinek a tudati energiája ki-ki lép és azt éjjel feldolgozza igy születhet egy megérzésünk amit 6. érzéknek neveznek sokan.


Valamikor idestova 50 éve azt éreztem el kell utaznom egy városba és talán ott minden jó lesz. aztán eltelt az idő és úgy éreztem nem tévedtem mert máshová kell mennem. Elővettem a térképet nézegettem majd ráböktem egy városra és felszálltam a vonatra oda utaztam. Nem telt el egy esztendő és megismertem a férjem.

Kiderült, hogy szintén abban a másik városba utazott ott élt egy évet majd haza utazott és majd nem akkor jött el onnan amikor én oda mentem. MA 50 éves házasok vagyunk és épp úgy szeretjük egymást mind ketten, mint a legelső nap amikor összefutottunk.


Van egy mosdás; minden zsák megtalálja a maga foltját. CSak persze keresni, figyelni, nyitottnak kell lenni, nem pedig beleugorni minden jött-ment kapcsolatba fejest

2011. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal nem értek egyet. Hogy hozzátetted azt hogy ex-eden kívül nem tudtál még más lánnyal álmodni az nagyon jó, mert megkönnyíti az értelmezést. Nagyon egyszerűen arról van szó, hogy a tudatalattid jelzi az ex-eden való túllépést. Jelzi, hogy már sikerült megtenned a lépést, és ő meg segített átbillenni ennek az álom segítségével. A lány elsétálása mit jelenthetett, azt nem tudom. Talán olyasmit, hogy nem érettél még meg az új kapcsolatra, vagy valakit sokkal jobban becsülj meg a környezetben, ilyesmi.
2011. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
!!!!! Szerintem ez csak egy álom !!!!!!
2012. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan leírják a jövőt! hehh Akkor nekem a heréim fogják vagdosni a jövőben!
2012. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha a telefonszámra emlékszel, lotózz! :D
2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!