Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, kipróbálom milyen egy prostival. A csaj akit kiszemeltem a képeken szépnek, fiatalnak tűnt, de aztán egy ilyen 60 körüli duci nő nyitott ajtót fehér hálóruhában. Gondoltam, azértis maradok, de közben féltem is, milyen lehet egy ilyen nővel. Először leültünk egy kanapéra beszélgetni. A nő ingerülten, hadarva magyarázott valamit, de nem nagyon értettem a beszédét, pedig magyarul szövegelt. A legparább mégis az volt, hogy amikor miután elkalandoztam és aztán újra ránéztem egy tök más ruha volt rajta, egy ilyen tűzpiros dominaszerkó, holott nem ment ki átöltözni, semmi. Mikor megkérdeztem tőle, ezt hogy csinálta, akkor meg agresszíven elkezdte kérdezi tőlem, hogy "na, mit szeretnél?? Mondjad már mit akarsz??" És ekkor pedig megijedve kirohantam a lakásából. Ezen a ponton pedig felkeltem, de még ekkor is a torkomban dobogott a szívem.


Ha ez segít válaszolni: még szűz vagyok, elég félénk típus, eddig csak egy barátnőm volt néhány hónapig, vele csak smároltam, nem mertem továbblépni és ő sem kezdeményezett, de már nagyon kipróbálnám a szexet. 19/F



2021. ápr. 29. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágyakozol egy lány után.
2021. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy vágysz a szexre, de félsz a kudarctól, attól, hogy nem olyan lesz, mint amilyennek elképzeled. Szerintem ezt szimbolizálja az öreg, csúnya, kövér nő, aki a szép fiatal lány helyett várt.
2021. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!