Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Én Kisvárdán éltem 13 éves koromig. Egy anyám van, aki barna hajú és vékony. Egy testvérem van, aki szőke hajú.


Azt álmodtam, hogy egy szőke, vállig érő hajú nő az anyám, két testvérem van, van egy kisfiú meg egy kislány. A kisfiú a Varázsdada című filmben szereplő fiú, Simon volt. Ott voltunk Kisvárdán, Junior ABC-ben, rettegésben éltünk, ezért elmenekültünk. Elmentünk Pécsre, de aztán valamiért nem a Simon volt a testvérem, hanem a rendes, igazi testvérem volt ott, vele menekültem, a lánytestvérem meg nem is volt ott. Leültünk egy fűre, leterítettünk egy pokrócot, előttünk egy vonatállomás volt, ott mentek a vonatok. Mondtam az igazi testvéremnek, hogy inkább menjünk vissza, hívjuk fel anyámat, mert kerestetni fog minket, és benne leszünk az újságokba, hírekbe, TV-be, hogy minket keresnek és írtó ciki lesz. Bekapcsoltam a telefonom, felhívtam anyámat. Meghallotta a hangom és kinyomta. Majd írni akartam neki egy üzenetet, de letiltott. Ekkor volt az, hogy felhívtam a nagynénémet és odajött értünk. Megkérdeztem tőle, hogy benne vagyunk-e az újságban. Erre azt mondta, hogy igen, mivel már régóta keresnek a rendőrök. Mondtam neki, hogy ez rohadt gáz lesz. Majd visszamentünk Kisvárdára és leültem beszélni anyámmal, hogy mi volt ez, hogy lecsapta a telefont. Erre elkezdett sírni (ő még mindig nem az igazi anyám volt, mert ez a nő dagadt volt, vállig érő szőke hajjal), hogy ő már ezt nem akarja csinálni, ő már nem bírja, hogy mi itt vagyunk és lemond rólunk.


2021. máj. 10. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen, anyából ritkán van egynél több, de kedves hogy külön megemlítetted a pontosság végett...
2021. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!