Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársammal egy barna falú wc-ben vagyok, ami nagyon tágas. Bal oldalamon volt az iskolatáskám és megjött. Bal oldalamon volt az osztálytársam, akivel az utóbbi időben egyre jobb a kapcsolatom. Mondtam neki, hogy forduljon el. Azt nem mondtam meg neki, hogy miért. Erre nem fordult el, csak lehajtotta a fejét. Kivettem egy betétet a táskámból, majd beletettem a bugyimba. A betét gyűrött volt és rosszul is tettem be. Jött az osztálytársam és segített jól a bugyimba rakni. Jobb oldalon volt az ajtó, ami átlátszó üvegből volt. Azon gondolkoztam álmomban, hogy át lehet-e látni az ajtón kívülről is. Majd jött egy fekete inges férfi, aki kopogott az ajtón és megint azon gondolkoztam, hogy vajon láthat-e engem odakintről, hogy épp betétet cserélek.

Utána az osztályteremben ültem a padtársammal (aki nem az a lány, akivel most jóban vagyok). Mi a valóságban az ablak felőli részen a második padban ülünk, de az álmomban a középső padsor első padjában ültünk. Majd elkezdte mondani a magyar tanárom, hogy "Meg szeretném mondani a hölgyelnek, hogy nagyon csodálatosak és sok mindent kibírnak. Mert bár törött lábbal lehet maratont futni, de menstruálva nem". És akkor odasúgtam a padtársamnak, hogy ez a tanár rólam beszél, mert megláthatott az ajtón keresztül, hogy betétet cserélek. És akkor mindketten elkezdtünk kuncogni.



2021. jún. 5. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok.
2021. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!