Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodtam...

Mit jelenthet, ha azt álmodtam, hogy az egyébként valós karikagyűrűm álmomban teljesen el volt vékonyodva az ujjamon, és emiatt eltört? Már alig tartotta valami az ujjamon, majdnem leesett, de amíg fel nem ébredtem, nem esett le.

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 18:12
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem szabad egyenes következtetést levonni, sok minden lehet, akár fizikai inger hatására akár, valamilyen esemény válthatta ki az álmot. én mint hozzá nem értő nem gondolom, hogy egy direkt üzenete van
2021. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most ez a saját kis következtetésem lesz, szóval ne vedd készpénznek.


Ha nem jegygyűrű, akkor kicsit máshogyan kell megközelíteni.

Alapjáraton a gyűrű az a saját értékeink jelképe. Az emberek általában olyan gyűrűt választanak, amivel kifejezhetik azt, amit szépnek, akár tökéletesnek gondolnak. De ez személyenként eltérő lehet, szóval egyesek azért hordanak gyűrűt, mert a vagyonukat akarják csillogtatni, valaki azért, mert mondjuk szereti a delfineket és ezért delfines gyűrűt vesz, amivel a delfinek iránti szeretetét fejezi ki.


Ebből kiindulva, egy számodra fontos értékkel, vagy értékes dologgal kapcsolatban megváltozott a véleményed.

Az, hogy a gyűrű elvékonyodott, és majdnem leesett, arra utal, hogy a véleményed meginogott ezzel a bizonyos dologgal kapcsolatban, esetleg nem tartod már olyan fontosnak, vagy csalódtál az elveidben.

2021. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!