Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelent az, ha ilyen módon...

Mi jelent az, ha ilyen módon lettem öngyilkos álmomban? L21

Figyelt kérdés
Álmomban volt egy lány, akivel nem bírtuk egymást, be is szóltunk egymásnak, aztán ő jött bocsánatot kérni. Utána kialakult köztünk egyfajta szoros vonzalom, de amikor láttam, hogy annyira nem érdeklem már, elborult az agyam. Fogtam magam, és csak mentem az utcán gyorsan, mint aki megőrült. Azt a pillanatot vártam, mikor léphetek ki az útra, hogy valami elüssön. Közben anyám is ott volt, kért valamit, és az a lány mondta, hogy ne csináljak hülyeséget. Akkor megjelent egy óriási autó az úton és én elé álltam. Elütött. Éreztem a fájdalmat a testemben, de valahogy ez volt az, amire vágytam.

2021. jún. 23. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt arról lehet szó, hogy félsz közel engedni magadhoz az embereket, mert félsz a csalódástól, hogy nem fogod őket érdekelni, hogy nem olyanok lesznek, mint ahogy elképzeled.

Ha ez megtörténne, akkor pedig válaszul bosszúból önsajnálatba menekülnél (ami neked is rossz lenne), de ezzel azt akarnád elérni, hogy vegye észre magát az illető, hogy figyeljenek rád, még akkor is, ha ezt a saját szenvedésed árán tudod csak elérni.

2021. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Talált. 😔
2021. jún. 23. 19:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Most tudatosult bennem, hogy régebb, ha valaki engem mindig megbántott, azt akartam, hogy észrevegye, tudjon róla, és ezért kérjen bocsánatot. Hogy lássa, a szavainak súlya van, az ember lelkének meg egy törékeny része. De eszemágában sem volt ezt neki normálisan megmondani, inkább csak látványosan duzzogtam, úgy tettem, mintha sírtam volna, most meg, azt hiszem, az alkohollal próbálom magam tönkretenni. Tudom, ez nem szép és egy eléggé önző dolog. Van erre valamiféle kifejezés?
2021. jún. 23. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, passzív-agresszív magatartásnak hívják. Így próbálod elkerülni a konfliktust.

A konfliktuskerülés meg bizonytalanságra, önbizalomhiányra vezethető vissza. Szerintem érdemes lenne ezzel foglalkoznod.

2021. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!