Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha folyton azzal a...

Mit jelent ha folyton azzal a gyakori kérdéses felhasználóval álmodok, akire amugy is kíváncsi vagyok, hogy ki ő valójában az anonymítás alatt? És mindig felébredek mielőtt kiderülne, ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés, már 3 éve ki akarom deríteni, ki írta.

2021. jún. 26. 05:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Pontosabb 3 éve ki akarom deríteni egy embert gyakoriról, mert addig addig nem leszek igazán boldog, míg meg nem tudom, hogy ki az az ember! Nem vagyok belé szerelmes, csak látni akarom, beszélni akarok vele, ilyent még semelyik anonym és semmelyik másik felhasználó iránt nem éreztem ekkora sóvárgást.


Ez jelent valamit nem?

2021. jún. 26. 06:04
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Meg vagy anonymítitva, annyit jelent.
2021. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ráírsz egy privit, ha még aktív. Ha nem aktív/nem vlaszol, akkor túllépsz rajta. Ennyi.

---

Az álmod azt mutatja, ragaszkodsz, de nem akasrz megoldani egy idejét múlt dolgot, ami vsz érzelmi ügy. Az ilyen jellegű megakadásokkal érdemes ám foglalkozni.

2021. jún. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írtál neki privát levelet mikor egy kérdésre válaszolt?


Én mondjuk már leszoktam a privát válaszolasrol, csak ritka helyzetben válaszolok privátban.


Azt jelenti, hogy tetszik a gondolkodása, példaképként tekintesz rá.


De az is lehet, hogy csak idealizalod.

2021. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
írok neki mindennap már 3 éve...
2021. jún. 26. 07:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyedben, kérdező! De a mintegy 1000 privit kapot illető helyében sem...
2021. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor úgy tűnik már nem aktív a gyakori kérdéseken. Nyilván már 3 éve szimpatikus. Nem akarok ítélkezni de eléggé kamu gyanús mert 3 évig írogatni egy random ismeretlennek eléggé hihetetlen :D
2021. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
pedig télleg 3 éve írok neki, nem kamu
2021. jún. 26. 09:10
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kapnék napi szinten privátokat valakitől akár csak hónapokon keresztül akkor elkönyvelném az illetőt egy mániás, beteg embernek. Ez ijesztő. A legkevésbé sem szeretnék kapcsolatba lépni egy ilyen emberrel.
2021. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Grimfox ***** válasza:
100%
Él egyáltalán még a felhasználó neve? Nem törölte azóta, és nem hiába küldözgeted a leveleket?
2021. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!