Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kedves és utálatos felhasználó...

Kedves és utálatos felhasználók észre vettem, hogy az ezotéria ellaposodott tennünk kéne ellene, hogy az ezotéria újjászülessen, régi fényében pompázzon. Mit tehetünk ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Mostanában megnőtt a kételkedők száma, aminek az eredménye, hogy egyre többen képtelenek elvándorolni az ezotéria berkeibő egy messzi messzi weboldalon szórakoztatni a célközönséget, namármost ez nemcsakhogy gusztustalan és modortalan abnormális viselkedés a részükről, hanem ellehetetlenítik a szórakozni vágyó emberek érdeklődését is. Mindenkit megkérek arra, hogy a kérdésekben több fantáziát csempészen bele akár illegálisan, de ha lehet legálisan! A kételkedők pedig csituljanak egy kicsit, mert félelmet keltenek, a már így is megrendült ezotéria hívő szívében. Ez pedig visszafogja az egyedfejlődést, aminek következménye az lesz, hogy az emberiség valahány negyede nem tud majd beilleszkedni, a már így is gyors ütemben fejlődő Magyarországban a vége pedig fejetlenség lesz. Van elég bajunk így hír Viktorral az Orbánnal.

Üdv, J Ügynök


2015. márc. 16. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Mintha az ezotéria segítségével belehetne illeszkedni a mai vilàgba. Mi köze az ezotériának Orbánhoz meg a többi majomhiz? A jövő nem a mágiáé meg a természetfelettieké hanem a szàmitàstechnikáé. Másrészt ez az oldal arra valo h a kérdésekre válaszolunk a magunk véleménye alapján. De ha enmyire akarod hazugsággal reményt adok azoknak akik átakarnak váltizni v láthatatlan akar lenni v mit tom én és had nézze a világ őket hül yének, elmebetegnek, had közösítsék ki stb és had csalódjon az àlmaiban. Tisztára olyan mint a mikulás v a húsvéti nyuszi. Stb...
2015. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha sok ketyós ezomókus eltűnne. :D
2015. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Értettem JÜgynök ! Pompás fényű szövegeket fogok írni, mihelyst elengednek a zöldlények, akik fogva tartanak.
2015. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

SNISS! szeretném, ha a jövőnk az ember jövője lenne és nem a technikáé. Nagyon is kétélű a technika, több mint 95 %-a a hadiipart szolgálja, egy kis rész van csurgatva belőle az embernek, hogy kényelmességében elbutuljanak.

Tudom, hogy nagyon el leszek ítélve itt (és máshol, mindenhol), de gondolkozzatok el, mit jelentenek József Attila sorai:

"Én túllépek e mai kocsmán,

az értelemig és tovább!"

-------------------------------

hogyan? és hova?

---------------------

József Attila írja:

"én nem azért jöttem, hogy bőgjek, hogy buzdítsak, hanem hogy tegyek. Egy mindannyiunknál szociálisabb ember szinte csak sejtett alakja lebeg a szívek fölött. Kell, hogy reá rakjam húsomat, és beleágyazzam csontjaimat. Hogy ez nem művészet? Hát akkor fütyülök a művészetre, én többet akarok, én azt akarom, ami kell..."

------------------------------------------

Köszönöm a figyelmet.

2015. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h nem az emberé lessz mert az ember alkotja a gépet. De nem ugy lessz az emberé a jövő h repkedni fognak akaratukkal v varázsolnak maguknak csodapalotát.-.-'
2015. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
SNISS, én azt mondom, hogy ne harapjuk már le egymás fejét, és szerintem aki ezotéria hívő nem feltétlenül tanulatlan meggondolatlan idióta. Sok diplomás van az ezotéria köreiben is, nem attól leszel okos szamár, hogy a gépet bújod és mindenre azt mondod, hogy nem létezik. Orbánnak pedig annyi köze van mindehhez, hogy ő Magyarország miniszterelnöke mutassa nekünk az aranyajtóhoz tartozó kulcsot, amit a zárba illeszteni, így mostmár nem tíz évvel, hanem kilenc és fél évvel vagyunk lemaradva. Világon, mint a vakablak nem? :D
2015. márc. 16. 11:36
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj, a szórakozást ki hagytam pedig az nagyon fotós. A végén még megkeményedik a szívünk, lassan már mi is gépek leszünk.
2015. márc. 16. 11:39
 8/18 A kérdező kommentje:
Párdön fontost akartam írni, csak szarakodik a billentyűzet és a kézírásom sem a régi elbutultam xD
2015. márc. 16. 11:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem még van rá időm h a neten lógjak. Sok dolgom nincsen de ez am is rám tartozik h mikor s mennyit vok itt.
2015. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7-8 "pedig az nagyon fotós" azt hittem, valami új szleng, amit még nem hallottam :D:D (elgondolkodtam rajta: hogy nagyon jó téma paparazzóknak, vagy hogy??:))))

- na, megyek, elengedtek a zöldlények

2015. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!