Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet inggel, ismerősö...

GreatLear kérdése:

Mit jelenthet inggel, ismerősökkel álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy jó autóból kiszállok egy parkolóban, ahol szembetalálkozok egy Suzuki Swift-el, és azon viccelődök, hogy tekerős "ablaklehúzó" van a kocsiba, erre a bent ülő emberek felháborodtak, hogy milyen pofátlan és tiszteletlen vagyok, ez a kis autó az össz vagyonuk. Majd bementem egy olyan boltba, ahol a jómódúak vásárolnak maguknak ingeket, zakókat. Egy ott dolgozó férfi megkérdezte, miért viccelődtem azon az autón, majd elkezdtem magyarázkodni. Több tíz perces várakozás után megkaptam az inget, meg egy kis szatyrot, amiben nem tudom mi volt. Arra emlékszek, hogy erősen kezetráztunk. Én bementem egy bevásárlóközpontba, ahol olyan ismerősökkel találkoztam, akikkel régebben voltak nézeteltérések (mostmár minden rendben, de ennek ellenére NEM szeretek velük találkozni), majd velük együtt egy mozi felé vettük az irányt.


Elég érdekes álom, akinek van kedve a hülyeségeimre, annak tényleg megköszönöm, sose szoktam ilyeneket álmodni, legtöbbször semmire se emlékszek :D



2021. júl. 3. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg néha megsértesz másokat, mert nem veszed figyelembe az ő nézőpontjukat, esetleg "feljebbvalónak" gondolod magad, vagy legalábbis úgy viselkedsz, még ha ez nem is szándékos, hanem tudatalatti.

A moziról egyébként egy álomfejtő oldal ezt írja:

"Mások dolgaival való törõdés; kíváncsiskodás. Gyakran álmodnak moziról, akik saját erejüket mások gyengeségébõl merítik; azért hallgatnak végig panaszokat, bajokat, mert ezek által saját relatív jó helyzetüket igyekeznek - elsõsorban maguk számára - igazolni"

2021. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!