Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Medvék álomban?

Medvék álomban?

Figyelt kérdés
Már másodjára álmodom ugyan azt fél éven belül:medvék "követtek".Az első álomban 1 fekete szőrű grizzly,a másodikban az álom elején 3 kifejlett és 2 kicsi később 5 kifejlett.Nem rémálom volt sőt kellemes volt de azért reálisan féltem a medvéktől.Nem támadtak,nem futottak felém simán csak sétáltak felém.miután már elég közel jöttek befutottam nagyfaterhoz a betonkerítés miatt.De a kerítésből egy 2 szálas drótkerítés lett.Be is kúszott alatta simán de a hátán.Megijedtem ettől és ráfogtam az orrára mint ahogy a kutyáknak szokták h ne harapjon ha nyakörvet adnak rá.De nem volt az az elemi félelem.Nem is akart megharapni csak követtek.Pszichológiailag ez mit jelenthet?És álomfejtés alapján?

2021. júl. 26. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"Pszichológiailag ez mit jelenthet?"

Érdemes csak az érzést alapul venni, tehát hogy valami nyomaszt, nem hagy nyugodni, pl. megbántott vagy megalázott, semmibe vett valaki, vagy hibát követtél el, hazudtál, és félsz, hogy kiderül, vagy egy olyan kínos helyzetbe keveredtél, amiből nem sikerült jól kijönni, stb.

2021. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...De azt is jelentheti, hogy túl későn és túl sokat vacsoráztál. :)
2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A medve hatalmat, erőt jelképez. Családi kapcsolatokra is utalhat, hogy otthon mennyire érzed magad biztonságban. Lehet, hogy a szüleidet (nagyobb eséllyel anyudat) szimbolizálja, aki talán túlzottan a "nyakadon" van, és atlép nálad egy bizonyos határt (kerítés).

Mivel annyira nem féltél, hanem csak megfogtad az orrát, ezért úgymond megálljt parancsoltál neki, tehát valószínűleg próbálod ezt a határt valahol meghúzni.

Nagyfaterodban pedig jobban megbízol, mint benne.

2021. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!