Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentéssel bírhat...

Milyen jelentéssel bírhat halott gyereket szülni álomban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elnéztem a kategóriát
2021. máj. 20. 09:44
 2/4 Grimfox ***** válasza:
85%
Terv, vagy ötlet, esetleg lehetőség, ami még az előtt meghiúsult, hogy ténylegesen belekezdtél volna a megvalósításba. Ha nincs valamilyen személyes félelmed, vagy rossz tapasztalatod a gyerekvállalással, akkor a fenti egy lehetséges magyarázat. Ilyesmit érdemes keresni az életedben az elmúlt időszakban, és a jelenben.
2021. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
semmilyen jelentése nincs
2021. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csakegysajt95 ***** válasza:
100%

Volt egy igen rossz álmod. Ennyi. Az álmoknak nem hiszem, hogy nagyobb jelentőséget kéne tulajdonítani. Sokszor álmodtam vízzel, mamám mondta hogy jaj, az betegséget jelez... Soha nem volt szerencsére senkinek semmi baja a családból. Nekem meg pláne nem, egészséges vagyok mint a makk.

Mama is sokszor álmodik halott osztálytársaival, és állítja hogy ez azt jelenti hogy érte mennek, mert ő lesz a következő.. na hát 15 éve ilyeneket álmodik időnként és még él 😀 szerintem nem érdemes mélyebben foglalkozni az álmok jelentésével.

2021. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!