Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
A gimnázium épületét (ahova most járok) védtük a tanáraimmal, osztálytársaimmal a rendőrökkel szemben. Harc alakult ki, a rendőrök lőttek ránk, mi lőttünk a rendőrökre. Egy ponton megijedtem és visszahátráltam. Felfutottam a lépcsőn és arra a folyosóra mentem, amelynek végébe az osztálytermünk van. Bezártam a folyosó ajtaját kulccsal, majd egy helyet akartam keresni, ahol elbújhatok, mert nem találtam, mert mindenhonnan kilátszottam (üvegajtó volt). Aztán jött a magyar tanárom, akit ki nem állhatok, és pár diákkal kinyitották az ajtót. Majd futottunk az osztályterem felé. Ott kimentünk az erkélyre (a termünknek nincs erkélye, de az álmomban volt) és elkezdtem sírni, mire a magyar tanárom megnyugtatott. Aztán lementünk az udvarra és belementünk valamilyen patakba, ami ott volt az iskola körül álmomban. Belemásztunk piros kocsikba, ami félig a vízben volt, és a víz a derekunkig ért. Mondták, hogy vegyünk fel maszkot, mert permetszerrel meg akarják ölni a rendőröket. A maszkok székek háttámlájában és labdákban volt elrejtve. Én kerestem a maszkokat, de nem találtam egyet se, így maszk nélkül maradtam. Majd elindult a kocsi és szépen kifolyt a víz a kocsiból. Mentünk, jöttek utánunk a rendőrök, és egy ponton lehagytuk őket. Majd utána egy terepjáró vett üldözésbe minket, csak nem tudott elkapni, mert jeges volt az út és csúszkált rajta a terepjáró.
2021. júl. 26. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendőr elől menekvés egy rossz tettre utalhat, és félsz tőle, hogy kiderül. De lehet akár valami gondolat is, ami miatt bűntudatod van. Akár a tanároddal kapcsolatban.
2021. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!