Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a dolgok az álmaimban?

Figyelt kérdés

Sokszor jelennek meg macskák például főleg kicsi újszülött kölykök, van hogy beszélnek is ezen kívül még rendszeresen megjelenik valamilyen borzasztó természeti katasztrófa amik lehet a valóságban nem is történnének meg, volt például olyan, hogy valami ufó szerű földöntúli gigantikus gépezet szált a házunk fölé és még a napot is eltakarta, meg volt olyan is hogy közvetlen a ház előtt nőtt egy hatalmas vulkán a semmiből és folyt belőle a láva meg sokszor hirtelen jött köd... De az a fajta mikor semmit sem látsz vagy még mindent elpusztító vihar is szokott lenni...kb olyan események mikor amolyan világvége érzése van az embernek. Még ezek mellett rengetegszer álmodom az általános iskolás osztálytársaimmal akikkel már jó pár éve köszönő viszonyban sem vagyok és ha már iskolánál tartunk az is sokszor megjelenik ha nem is iskola akkor valamilyen másik épület, előfordul néha kisebb falu szerü lakó telep is vagy nem tudom hogyan mondjam ezek általában lepukkantak és hátborzongatóak és teljesen abszúrd nem egyszerű módon vannak kidolgozva, van egy épület ami rendszeresen megjelenik márkb ismerem a helyet de mindig látok benne valami újat ez egy ilyen nagyon abszúrd felépítésű hogy értsétek mondok példát is...a ház általában művészien gyönyörű mintha valami műalkotásban mászkálnék viszont vannak benne lepukkant elhagyatott részek szinte már apokaliptikus az egész és pl ha megyek valahová benne mindenhol indokolatlan tárgyak vannak és a szobák általában úgy vannak elrendezve hogyha át akarsz menni egy másikba akkor pl egy kicsi ablakon kell átmásznod vagy kis alagúton vagy pl ha van lépcső akkor az álltalában nagyon labilis vagy ott is át kell másznod valahova vagy ahogy haladsz egyre kisebb a tér és alig férsz el...a lényeg hogyha közlekedni akarsz azzal meg kell szenvedni egy ilyen élet halálra menő végtelen nagy abszúdan felépített labirintus ház szerű dolognak mondanám így leegyszerűsítve de közben az esetek nagy részében ez egy iskola akar. Ez a természeti katasztrófás dolgokkal mindig együtt jár ez az épület és mindig ugyanúgy is néz ki álltalában de mint már említettem mindig felfedezek egy egy új szobát ami mindig tök lehetetlen és abszúrd mindig mikor tudom hogy itt vagyon álmomban akkor tudom hogy valami apokalipszis szerű élményem is lesz pl korom sötét lesz és elered az eső és egy sár tenger lesz kb minden vagy ilyesmi és miután felébredek nyomasztva érzem magam és ezek az álmok már kb 5/6 éve majdnem minden nap megjelennek ja egyébként azt tudni kell hogy az esetek 98%-ában tudatosan álmondom és hát elég sokat alszom azért maradtak meg ezek és már egy jó ideje nem hagy nyugodni mit is jelenthetnek mert valmi jelentésük biztosan van.

Remélem valamennyire érthető volt a fogalmazásom és remélem valami hozzá értő megszán a válaszával és ha lehet gúnyolódástól és utálkozástól mentesen és értelmesen :)


18/L



2021. júl. 4. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag gyakran álmodsz érdemes lenne megtanulnod megfejteni őket :)


Nekem amúgy elég hasonló álmaim voltak régen.


A természeti katasztrófák utalhatnak bizonyos érzelmi állapotokra, attól függően milyen jellegűek. Lehet akár egy helyzet, ami hatással van az életedre, de nem tudsz ellene tenni. Vihar jelenthet például érzelmi zűrzavart.


Az iskolából tuti maradtak feldolgozatlan emlékeid, ott sok minden nagyon mély hatást tud gyakorolni az emberre.


A ház saját magad szimbóluma, így valószínűleg amikor valami új szobát találsz, valami benned zajló dologra utal, amire eddig még nem jöttél rá. Ha eltévedsz, nehéz a közlekedés, azt jelentheti, hogy nehezen igazodsz ki saját magadon. Ezt a feszültséget újra és újra atéled, ezért térnek vissza ezek az álmok szerintem.


Az egész írásodból az jön le, hogy nagyon sok érzés kavarog benned, soknak nem tudod még az okát, nem tudod mit miért érzel, és nehezen tudod irányítani őket. Elnyomott érzések is lehetnek.


Próbáld megismerni még jobban saját magad és az érzéseid, mi milyen hatással lehetett rád, próbálj a dolgok mélyére ásni.

2021. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!