Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Ezt álmodtam:


A városban ahol lakom ki voltam téve annak hogy megfognak bármiért támadni akár szóba, akár erővel. Megalakult egy hadsereg ezzel a problémával szemmben, de már 1 hónap után elkerülhetetlenné vált a háború.

Kirobbant.

A háború addig fajult, hogy tankok, helikoptereket is bevetettünk, de ezek addig értek, amíg fel tudtuk ezeket a járműveket tartani. (Üzemanyag pl) Végül vegyifegyveres támadás pecsételte meg a bukásunkat. Egy viharnak köszönhetően megsemmisült a biofegyver üzem, és elkezdte fertőzni a lakosságot. A fertőzöttek vérző szájjal morogtak (ezek nem zombik, hanem ez a fegyver hatása) mert kimarta a gáz a tüdejüket lassan megölve az embert. Majd egyszer egy fertőzött lány konkrétan azt mondta:

Tömeggyilkos! Ott egy tömeggyilkos!

Lényeg a lényeg a háború 8 generáció után már csak emlékként élt, hogy valakik harcoltak valami ellen, ami ellen nem létezik fegyver...

A történet úgy ért véget hogy egyenruhámba voltam, és hívtam egy taxit, és útközbe kaptam el a gáz fertőzést, és folyt a számból a vér és úgy mozogtam mint egy zombi, de ez a gáz fegyver hatása.


Mit jelenthet? Sokszor van ilyen álmom...



2021. aug. 13. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy kevés B1 vitamint eszel. Délután vagy kora este egyél meg 100 mg B1-et, majd utána 500 mg vagy 1000 mg C vitamint. A B1 C nélkül nem szívódik föl. A rémálmok leggyakoribb oka az, hogy a testből hiányzik a B1 vitamin. Amennyiben napi 100 mg B1-től nem szűnnek a rémálmaid, akkor egyél 200 mg-ot. A C maradhat ugyanannyi. Fokozatosan, 100 mg-os lépcsőkben emeld a B1 mennyiségét addig, ahol megszűnnek a rémálmaid. A C mennyisége legalább 2-szer annyi legyen mindig, mint amennyi a B1. Legalább 2-szer annyi. A C mennyisége persze lehet több, mint a B1 2-szerese.
2021. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez para foleg most igy az orosz-ukran haboru idejen
2022. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!