Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy fejbelőttem...

Azt álmodtam hogy fejbelőttem magam. Mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Vannak ilyen gondolataid? Vagy voltak?
2021. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltak. Durva volt mert mikor fejbelöttem magam, akkor csak néztem ki a fejemből utána. Láttam mindent, olyan volt mint egy sokk. Fejemen egy lyuk tátongott, amibe bele is nyomtam az ujjam...
2021. aug. 17. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
pszichológus, De rögtön.
2021. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 as. Miért ?
2021. aug. 17. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy van valami pszcihés háttere.


Nem hinném hogy csak egy szimpla rossz álom.

2021. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Eléggé furcsa álom volt.


Miután felébredtem a sokkból, nem értettem hogy vagyok még életben... Ez volt a legijesztőbb. Gondolom a sokk a halált szimbolizálta,de mivel még nem haltam meg, az agyam nem.tudta hogy szimbolizálja. Gondolom.

2021. aug. 17. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez szerintem azt jelenti, hogy amit elfojtasz magadban, vagy amit titkolsz, egyszerre kitör belőled. Lehetséges, hogy ezután az emberek majd másként fognak nézni rád, és majd téged is megváltoztat. Az ezotériában a halál nem feltétlenül tényleges halált jelent, sokkal inkább egy dolog végét, egy új dolog kezdetét, szóval változást.
2021. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!