Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel hasonló, ez mégis mi lehetett?

Figyelt kérdés

Alvás közben egy hang figyelmeztetett, mondhatni megparancsolta,idézem: "Most jobb lesz, ha felkelsz!"

Erre rögtön felriadtam, mint egy rossz rémálomból. Olyan valóságos volt ez a hang, nem egy tipikus álombéli hangnak tűnt. Ilyen még sose volt ezelőtt. Különbözött a megszokott álmaimtól. Talán, akikhez Isten szólt, hasonlót tapasztalhattak. Nehéz megállapítani, hogy álom vagy valóság volt-e, mintha a fejemben szólt volna valami természetfeletti személy vagy telepatikusan üzent volna.



2021. aug. 20. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi különös, te (tudatalattid) üzentél magadnak, hogy kelj fel, nem számít, hogy más hangon hallottad.

Álom és ébrenléti állapot között megeshet olyan valósághű, élénk tapasztalat, ami lehet hang, de akár hallucináció is. Nem ritka, hogy alvásparalízis kíséri, az is ugyanezen a szinten történik, és ugyanúgy élénk hangokat és hallucinációkat tapasztalhat az ember, viszont egy percen keresztül nem tud megmozdulni, de hangot kiadni.

Nekem már többször volt ilyen, gyerekként ugyanilyen valóságosan mondta nekem valaki, hogy ébredjek fel, azt hittem anyum volt, de mondta utána, hogy nem.

Elalvás előtti állapotban is történt már velem ilyen, hogy egy kisfiú hangját hallottam, ami elég rémisztő volt.

De ilyen van, összefolyik az álom a valósággal, emiatt tűnik ilyen valóságosnak, de ugyanúgy az agyad "terméke" ez is.

2021. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valaki megviccelt.

Nagyon fura humorérzékük van némelyiküknek.

2021. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!