Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mièrt àlmodok egy folytàban vele?

Mièrt àlmodok egy folytàban vele?

Figyelt kérdés
Tehát van egy srác akivel még három hete ismerkedtem még meg egy buliban..De ő nem nagyon foglalkozik velem..Nekem bejön meg minden de hát ő rám szokott írni de van úgy,hogy egy napig nem ír vissza stb..És mostanában sokat álmodok vele volt olyan,hogy azt álmondtam,hogy direket nem akar vissza írni..Olyan is volt,hogy azt álmodtam,hogy más lányokkal volt tegnap pedig fél 3 kor arra riadtam,hogy azt álmondtam v képzeltem ,hogy rám írt miközben nem is…Valami jelentése lehet ezeknek az álmoknak?

2021. szept. 8. 15:23
 1/3 anonim válasza:
0%
Semmi .Az állom csak állom nincs semmi jelentősége vagy max te szeretnéd hogy legyen de ö lehet a fiukat szereti :D
2021. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van

Az hogy vonzodsz hozza

En egy munkatarsammal almodok rendszeresen, pedig 5 eve nem is lattam

2021. szept. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nekem bejön meg minden de hát ő rám szokott írni de van úgy,hogy egy napig nem ír vissza"

Egy jó kérdésben ott a válasz.

Azért, mert egy napig nem válaszol amiatt meg ne parázz. Emberből van, megvan a maga élete, ritmusa. S nem körülötted forog a világ. Nálam pl ha ez felmerül mint probléma inkább össze se jövök a csajjal. Ha még azelőtt ilyen akkor ha lesz valami, mi lesz? Póráz? 0.5 óránként helyzetjelentést kell írni, "élek, dolgozok, a srácokkal vagyok, szeretlek..." Nem kell sokkal, de azért vedd lazábban.

Az álmodra visszatérve, mondtad, hogy neked bejön. S ennyi.

2021. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!