Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » AZ ideiglenes rangsor hogy...

AZ ideiglenes rangsor hogy tud változni? A barátom azt mondta hogy az egy folytában változhat. Sürgős

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ideiglenes rangsor nem tud menet közben változni...Nem tudom mit mondott neked a barátnőd,de akkor ő valószínűleg semmit sem tud erről az egészről.A rangsor csak akkor fog változni,amikor módosítasz rajta. Viszont utána már csak a végleges rangsor fog kikerülni.Tehát ha most az egyik szakon 32.vagy,egy másikon meg 19.,akkor onnan nem kerülhetsz át másik helyre,amíg nem jön meg a végleges rangsor. Ha közben valami mégis változik,akkor az iskola elrontott valamit,és azt korrigálja.(Ilyen ritkán van.) Ha bármi kérdésed van még a rangsorral kapcsolatban,akkor bátran írj nekem üzenetet,én azért nagyjából értem az érthetetlent is.:)
2013. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pontosabban: igen, folyamatosan változik, de azt te nem látod, senki nem látja a jelentkezők közül. Vagyis bárki, bármikor módosíthat március 19-ig (úgy tudom), majd a kész listát a módosításokkal egyszer összesítik (vagyis pörög végig a számítógépen Győrben, amíg le nem jár a határidő), ez lesz a végleges lista.

Szóval nem mondott hülyeséget, csak rosszul fogalmazott. A lényeg, hogy nem tudod, az előtted levők közül ki az, aki tényleg oda megy, így nem számolhatsz biztos információkkal. Így érthette, hogy változik.

2014. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!