Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti szexuális témának tartjátok ami benne lesz, de nekem nagyon is az.


Azt álmodtam hogy barátnőm megölt valakit hogy ezzel okozzon nekem örömöt, majd a holtestel szelfiztünk. Ezután barátnőm meglátott egy elütött macska holtestét, oda hozta hozzám, és elkezdte harapdálni mint a kutya amikor eszik. Éreztem hogy ki akar jönni belőlem valami, könyörögtem hogy ne megyen vége, barátnőm mondta, hogy nem fejezi be, majd egyszer bespermáztam amikor barátnőm a macska holtestét a földnek vágta. Amikor bespermáztam nevetett majd lenyomott a földre és véres ruciba véres szájjal smároltunk a földön és megkértem barátnőm kezét. Nagyon boldogok voltunk és egyből igent mondott.


Mielőtt valaki még vâlaszt írna:

Bevallom igazából én se tudom hogy miért ilyenekre izgulok fel, csak egyszerűen elfogadtam hogy nekem ez okoz szexuális örömöt.


Mit jelenthet?



2021. szept. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter látott már?
2021. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az álom nem lehet tudatos...tudat alatti történet.

Az szokták mondani hogy figyeljünk az álmokra,mert jelentéssel bírhatnak,vagy utat mutathatnak.Keress rá egyes dolgokra álmoskönyvben...kulcsszavakra...mint gyilkosság,vagy halott macska.

A sikeres lánykérés lehet egy vágy is.Hogy titkon erre vágysz.Hogy újabb szintre emeljétek a kapcsolatotokat.A körítés kicsit furcsa...de talán bírhat olyan jelentéssel hogy vagytok olyan bizalmi kapcsolatban,hogy ilyen fura vagy már már beteges helyzetben se érzitek kellemetlennek a helyzetet egymás előtt.Mondhatni ebben is egymásra találtatok.

2021. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel kapcsolatban tényleg a szakértőhöz fordulj, de nem pszichiáter, hanem pszichológushoz.
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy minél hamarabb fordulj orvoshoz
2021. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyesmire izgulsz, akkor ez szimplán egy szexuális tartalmú álom. Illetve az, hogy jól érzed magad a jelenlegi kapcsolatodban, és erősnek gondolod azt.

Ha nem érzed, hogy a valóságban is ilyesmiket kéne tenned, akkor szerintem fölös pszichológushoz fordulnod.

2021. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
76%
Elég összetett álom. Mindenképpen álmoskönyv kulcsszavas keresés. De nem kell aggódni valószínüleg nincs nagy baj.
2022. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!