Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindenki azt álmodja, hogy...

Mindenki azt álmodja, hogy terhes vagyok, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés

Először a nagymamám közölte, hogy azt álmodta fiam van (engem is megálmodott 20 pár éve), majd két barátnőm is azt mondta, hogy azt álmodta várandós vagyok, de ők lányt álmodtak,majd most én is azt álmodtam, hogy pozitív tesztet tartok a kezemben. Mind a három személy egymástól függetlenül mondta ezt, nem tudtak a többiről, nem álltak kapcsolatban egymással. Ez kb 2 hét alatt játszódott le. Csináltam tesztet, kíváncsiságból, negatív lett. Folyamatosan gyógyszert szedek, hogy ne legyen vérzésem az endom miatt, szóval ha lenne baba nem tudnám "mióta késik". Illetve anyukámnak sose mutatta ki a teszt a várandóságot, csak a vérvétel.

A kérdés az, hogy ennyi ellentmondás mellett lehet valóság alapja az álmoknak és menjek el vérvételre, vagy csak bele magyarázzuk a dolgokat? Vagy volt valakinek nagyon hasonló története és mi lett a vége?



2021. szept. 19. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Én azt álmodtam, hogy nem vagy terhes.
2021. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Én pl. nem álmodtam azt hogy terhes vagy.
2021. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!