Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestre fogunk költözni,...

Budapestre fogunk költözni, mindenképp a XI. kerületbe. Az ottani Őrmező érdekelne: pozitív és negatív dolgok/esetek/benyomások/észrevételek. ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem ér annyit, amennyibe kerül. Semmivel nem különb, mintha Pesten vennél panelt. Ugyanúgy vannak cigányok, gyanús alakok. Az iskola kritikán aluli. Ha már Újbuda, válassz normálisabb helyet. Pl. Lágymányos, Gazdagrét, Kelenvölgy. De szerintem még Kelenföld is jobb.
2021. máj. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az rózsaszínű iskoláról hallotam csak eddig, nem tudom mire érted, hogy kritikán aluli, de már nem tervezünk gyereket, akit iskolába járatnánk, szerencse, mert amit mondtak, hogy ott a tanárok asszisztálnak a kiközösítéshez. Kettő szerencsétlenről tudok, akit vertek, abuzáltak osztálytársai, de hiába szóltak sírva a tanároknak, igazgatónak. Ha már ketten is vannak, van több is. Egyiket PTSD-vel kezelik. Szomorú. Lehetséges, hogy egész Őrmezőn ki van téve az elesett ember a "veszélynek"?

Nagyon elgondolkodunk rajta. Idősek vagyunk már ahhoz, hogy ne éljünk nyugodt miliőben, és félnünk kelljen.

Gazdagrét a szomszédja Őrmezőnek, tehát, ha kizárjuk, az előző se jöhet szóba. Mindenhol vannak rossz emberek, ez alapján sem szabadna döntenünk, egy valami húz oda, a család, az viszont feltétlen.

2021. máj. 17. 08:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, de mi olyat írt az 1-es, amiért le van nyomva a százaléka? Azért, mert véleménye van, nem illik és érthetetlen nem hasznosnak nyilvánítani a hozzászólását, inkább az a szomorú, hogy írni egy sem mer a lehúzók közül. Summa summarum, egyéb vélemény százalék lenyomás helyett???
2021. máj. 17. 08:19
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Azzal egyet értek, hogy baromira túlárazott ahhoz képest amilyen a környék. A közlekedés jó, minden sarkon van egy bolt. Cigányok meg sajna nagyjából mindenhol vannak.


Én elég sűrűn megfordulok arrafelé, nem nagyon tudok negatív tapasztalatokat mondani. Maximum tényleg annyit, hogy baromi drágák az albérletek és a lakások ott és nem annyira értem, hogy miért.

2021. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megerositem, hogy nem er annyit. Sivar lakotelep, es budapesti viszonylatban elegge hosszu az ut mindenfele, fuggetlenul a valos tavolsagoktol.

Van lakotelep, ahol szep kertvaros, szep taj van korben. Ez csupa mero lakotelep szerintem.

2021. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Áldom az eszem, hoy elköltöztünk onnan! 32 évig éltünk ott. Minden évben kiugrik valaki egy emeletről. A szomszédok faragatlanok, főleg reggel 8 előtt és este 6 után faragnak-fúrnak. Iskola meg bölcsőde, óvoda kritikán aluli: nemrég utóbbit rabolták ki, ahol volt már egyedül bezárva gyerkőc, aki kiszökött valahogyan. Rózsaszín(?)/piros iskolában tényleg megalázóan viselkednek a tanárok, a gyereek ebből iindulva vesznek példát. Nevelőintézet is van ott ám, ahol éjjel is kiszökik a keménymag, szóval legyetek bátrak! Volt már leszakított fejű cica, agyontaposgált galamb, Spar előtt hagyott kutya, akit megrugdaltak, napi fenyegetés, esténkénti őrjöngés a ligetben, a parkban. A közösségi házban olykor-olykor van karate íjjá, Bakacsi, tánc, ihaj-csuhaj, jobbik esetben 22 órakor vége... Póráz nélküli nagytestű kutyákból sincs hiány, akik általában tojnak a gazdájuk szavára, kutyapiszok is van, takarítók ritkán, egy parkőr, akit csak fotózgatni látni érdemben ejlárni sose, de "fizetést" felmarkolni igen. Egyre kevesebb a zöld terület. Épül a BpOne, ami baromi szép a Vár és a Szabadság szobor látványa helyett. Röviden...
2021. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


A kiugrálás idén nagyon gyakori.


És egyre rosszabb minden, ahogy leírtad, cigánytelep. Nem vagyok rasszista, de ez van.


Már nincs parkőr.

2022. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7/7!


De van parkőr, csak nem csinál semmit a fotózáson kívül.

2022. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na de ki lakik itt? Mert én itt lakom és szeretek itt lakni, nagyon nyugis környék, legalábbis a Neszmélyi úton túl. A Metróhoz közeli házakban sok a frusztrált embert.
2022. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A kérdés 3 éves, a válasz most is aktuális: Őrmezőt a képviselő Junghausz Rajmund csinosítgattatja, tényleg mindent megtesz a LÁTSZATÉRT, ami meg mögötte van, a KŐKEMÉNY VALÓSÁG. Hős utca, csak drogosok nélkül. Legalábbis nem nyíltan kábszereznek. A 'normál' gyerekeket még most is alázzák a nevelőintézetis kölykök. A piros iskola tanárai idegbetegek. Egyre kevesebb a zöld terület. Minden második családnak 3 autója van és sipákol, h nincs hova parkolni..... Az időseket leköpik. A kutyákon nincs póráz, bár a gazdáikra inkább kéne. A kutyafuttatósok királyoknak képzelik magukat. Kutyakaksi mindenhol. Meg macskaszr is. Mert van kinti-benti macska. Hivatalosan nincs, de így nevezik. Aztán amikor elgázolja egy kocsi, akkor megy a jajveszékelés.... Nohát ennyi, mert nem lenne hely tovább részletezni....
márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!