Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Csak egy részletét írom le. Nos lényeg az hogy egy csoportban menekültünk a támadóink elől akik kocsival voltak. Én megdobtam a kocsit kicsi kövekkel. Aztán láttam hogy a kocsiból előveszi a fegyverét ami az öcsém felé nézett. Későn vettem észre de mint egy lassított felvételben láttam ahogy a golyó felé megy én meg megpróbáltam megmenteni úgy hogy az arca elé raktam a kezem de elkéstem és láttam ahogy (ne röhögjetek) a golyó felmegy az orrába mintha felszippantotta volna. Utána átöleletem és zokogtam. Aztán bosszúból levadásztam az összeset. Mindenkinek a csoportból odadobtam egy fegyvert aztán fejbe lőttem magam de a többiek próbáltak megakadályozni de későn jöttek rá hogy mit tervezek és meghaltam.


Remélem tudtok segíteni ezenkívül történt egy pár dolog de csak ez a rész érdekel.



2021. szept. 23. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért dobtál fegyvert a többieknek is, hogy mindenki lője fejbe magát?

Sokat számítanak az érzések, amik benned maradtak. Talán tehetetlennek érzed magad(nem sikerül elkapni golyót) és úgy gondolod, ez a te hibád(öngyilkos leszel).

2021. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, azért hogy védjék meg magukat.


Tényleg azt gondoltam hogy az én hibám és hogy el kellett volna kapnom/ az én kezembe kellett volna bele mennie.

2021. szept. 23. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor félig megfejtettük, a kérdés hogy van e bármi hasonló az életedben, amivel párhuzamba hozhatod? Valami olyan lesz, amin mostanában gondolkozál. Legalábbis ha ennyire megmaradt és fontosnak tartod, akkor biztosan van jelentése.
2021. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amin mostanában sokat gondolkoztam az az hogy lehet hogy abba hagyom a sportot amit már 7 éve csinálok. Nem tudom hogy hogy ez e.
2021. szept. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!