Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet hogy egy eseményt...

Hogy lehet hogy egy eseményt teljesen pontosan megálmodtam előre,szinte minden ugyanúgy történt?Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Álmomban az órámra néztem láttam a pontos időt.Egy céghez mentem be, előttem jött egy cseh kamion, ahol jól megfigyeltem a sofőrt, rendszámot,mi volt a ponyván a felirat.Majd a kamion elé egy motoros kanyarodott,dudálás és felébredtem.

A rendszám , a sofőr ,a cég szimbóluma nagyon belémégett, nem tudtam hogyan lehet ilyen élethűen álmodni.

Pár nappal később kaptam egy telefont, hogy munkám miatt menjek egy céghez, ott vár egy csomag hozzam be az irodámba.

Siettem is, mert fontos dolgok voltak a csomagban.Mentem a céghez, ami egy ipari park szerű létesítményben volt, több másik céggel.Mikor akartam bekanyarodni, ott volt a kamion,amiről álmodtam, az volt a rendszáma amit megálmodtam, a sofőr ugyanaz volt, majd mikor bekanyarodott volna a kamion, egy motoros jött ki hirtelen a cég parkolójából, és a kamion elé vágott.

hatalmas dudálás.

Ekkor ugrott be teljesen hogy ezt álmodtam, órámra néztem, és azt az időpontot mutatta,amit álmomban láttam.

Ilyen pontos előre megálmodás hogyan lehetséges?

Olyan szinten kirázott a hideg, és lúdbőrős lettem, hogy percekig ki sem tudtam szállni a kocsimból.Hihetetlen érzés volt.

Aki járta spirituális vagy parapszichológiai témában, hogyan tudná ezt megmagyarázni?

Ha túl magán jellegű, jöhet privátban is.


2021. szept. 23. 18:33
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
19%
Szerintem ez inkább deja vu érzés volt, és csak rosszul emlékszel, hogy álmodtad.
2021. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendszámot felírtam, cseh rendszám, rendkívül furák azok a rendszámok.

Többször megnéztem, mikor leírtam, gondoltam esélytelen hogy ez igazából megtörténjen.

Mikor élőben ugyanezt átéltem, de főleg a cég szimbóluma, a motoros ahogy bevág a kamion elé és dudálás, akkor látom az időt az órámon...én ilyen élethű álmot nem nagyon éltem még át.

2021. szept. 23. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2x volt olyan amikor előre megálmodtam dolgokat és pontosan az történt és úgy ahogyan megálmodtam. Szóval, van ilyen de nem tudom mi az oka és hogyan lehetséges. Talán az idő amit itt érzékelünk nem valós?
2021. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"lúdbőrös"? 😃
2021. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az időérzékelésünkkel és dimenziókkal van itt valami...talán az a baj, hogy az álmokra úgy gondolunk, hogy az csak álom, nem valós az ébrenlétünket tartjuk kizárólagos valóságnak, holott a maga módján mindkettő egyformán valós is, meg nem is.Minden esetre úgy tűnik, sokszor épp az álom szintjén következik be hamarabb egy esemény, aztán a fizikai világban leképződik. Akkor most melyik az igazibb és fontosabb? Az élombeli, vagy a fizikai?
2021. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tudi333 ***** válasza:
Ez csak úgy lehetséges, ahogy mondják, hogy igazából nincs is idő.
2021. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Írd le a rendszámot, a kamionos cég nevét és hogy milyen színű volt a kamion. Utána többet tudunk mondani.
2021. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!