Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hog juttassam a másik fél...

Hog juttassam a másik fél eszébe azt hogy mi előző életünkben nagyon szerelmesek voltunk és azt mondta örökké együtt leszünk? Nem ismer fel én pedig ugyanúgy szeretem

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 02:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd. Ha a sors is egymásnak szánt titeket vagy tudomisén, biztos beléd szeret, ha már eszébe nem jutsz.

Bár azt őszintén kétlem, hogy te így emlékszel rá. Mindegy, azért reméljük happy end lesz ez is.

2021. szept. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy. Ha nem emlékszik, úgysem tudod rábeszélni.

Mit fogsz csinálni akkor, ha olyat tesz későbbiekben, ami neked nem tetszik, mert úgyis "örökké együtt lesztek"?

.

Csak a reinkarnáció témájában tudatlanok hiszik, hogy mostani életüket ugyanazokkal élik, mint az előzőt/előzőeket.

2021. szept. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%

Te hogy emlékszel ilyenekre azert azt elmeselhetned mert igy nem tudunk objektiv tanacsot adni. Nem teveszted ossze biztos massal? Vagy honnan tudod hogy o az? Hiszem mas a teste már?


A forrasra vagyok kivancsi. Emlekszel ra szuletesed ota, almodtad, ami reinkarnacios alom, bevillant vagy csak tevedsz netalantan? Vagy honnan tudod hogy egy ujabb testbe szuletett a te parod?


Azert ha te szuletesed ota emlekszel ra es a masik nem, azert nem kene haragudni ra plane hogy uj testetek van, biztos neki nehezebb volt minden es tobb mindent elfelejtett.

2021. szept. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

* Hiszen


Amugy te holgy vagy vagy uriember vagy?

2021. szept. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Én is ott voltam előző életemben sajnálom, nem mondott ilyet. Pontosan azt mondta, soha többet nem szeretne látni téged és hagyd békén.
2021. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Inkább sehogy. 1: Alapesetben egy nagyon rossz csajozos szöveg. Kiröhögteted magad! 2: Akivel "elözö életedben történt" ez a dolog, ö most nünükeként éli napjait. NE TAPOSD SZÉT A NÜNÜKÉKET!!
2021. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

5-os, 6-os azt se tudjatok hogy milyen nemu a kerdezo.


Mellesleg nem kene azt a masikat minositeni csak mert nektek eppen frusztraciotok van.


Arrol nem is beszelve hogy tobbes szamba irtad a nünükéket. Es amugy meg nem is ismered.


Nekem van egy tippem ki a kerdezo. Es ha o akkor az a masik nagyon nem nünüke. 😂

2021. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Regebben volt itt egy kerdes ez a tippem. 7-es vagyok. De lehet hogy tévedek.
2021. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

De amugy 1-essel ertek egyet. Ha ez igy is van es nem ismer teged ebbe az eletbe akkor letamadni nagyon nagy hulyeseg mert meg is remulhet toled hogy mi a piklakot akarsz es azert a modern korban jogosan kezd el gyanakodni hogy most az illeto mi a piklakot akar tolem mert nem tudom nehogy zaklatasnak higgye.


De amugy ha ket ember igazan osszetartozik akkor automatikusan is elkezdenek vonzodni egymashoz es erzik es tudjak hogy valahonnan ismerik egymast. De le is szolithatnad ismerkedhetnel vele de ha te egy nagyon regi kerdezo vagy akkor ugye orszagok valasztanak el titeket ha te vagy az a kerdezo, de meg mindig nem ertem hogy hogy emlekszel ilyesmire es honnan tudod hogy o az.

2021. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha két ember együtt volt előző életében akkor ha a sors úgy akarja a mostani életükben is együtt lesznek, sose véletlen találkozunk emberekkel és alakul ki vagy baráti vagy párkapcsolati viszony
2021. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!