Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állmonban találkoztam egy...

Állmonban találkoztam egy fekete macskával amin fekete foltok voltak mikor felébrettem ott ült rajtam. nincs macskám,mit csináljak?

Figyelt kérdés
mielőtt elaludtam a párommal beszégetünk arról hogy kéne nekünk egy macska azt álmadtam hogy a tvben megöltek egy macskát és annak a szelleme kísért aztan véráldozattal újra élesztettem a fekete macskát fekete foltokal azt mondta nekem tarts meg! amikor felkeltem akkor ott ült a hasamon és azt nyávogta morzéval tarts meg engem! aztán leugrott a ágyrol és onnantól végig követett

2021. okt. 3. 16:33
 1/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Mond, jól érzed magad???
2021. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát mikor álmodsz újra vele, akkor álmodban ismételgesd ezt a mondatot: NEM TESZEK KI KAMU KÉRDÉST GYAKORIRA. Garantáltan el fog múlni a jelenség.
2021. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lett egy macskád. Tartsd meg, úgy szeretettek volna a pároddal egy macskát.


Tartsd meg! :D

2021. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sziasztok mint késsöbb kiderült a párom rakta oda:D
2021. okt. 3. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

xDDD

Ez k...ajó lett :D

2021. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
XD
2021. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég riasztó álmod lehetett, fekete macskán fekete foltok voltak.

Álmodban is jobb vagy a jónál, ha meg tudtad különböztetni, melyik a macska, melyik a folt!

2021. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Alvó emberre nem rakunk macskát, nem egészséges!
2021. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!