Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire nem kellenek a fekete...

Ennyire nem kellenek a fekete macskák senkinek se?

Figyelt kérdés

Hirdetek egy fekete cicát facebookos csoportokban,kb 1 hete már, de még csak egy like se érkezett rá. Semmi.

Volt hogy kidobott, utcán talált macskáknak kerestem régen befogadót, de azokra egy nap alatt lett több jelentkező. (betegesek voltak, de egyik se volt fekete).

Miért nem kell egy fekete macska senkinek se? Ráadásul nem is sima házi, mégse kell...


2021. szept. 16. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna ha fekete.
2021. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Lehet egyik oka az ostobabona is... Tudod fekete macska így-úgy-amúgy...


De alapvetően a világosabb színűeket keresik az emberek. A fekete macskák nincsenek divatban most. Régebben mi utcánkban is több tiszta fekete volt, de ma már főleg barnák,vörösek,fehérek és szürkék vannak és csak 1db fekete.

2021. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Van 1-2 ismerősöm akik kifejezetten csak fekete cicát szerettek volna, viszont egy ez egyél általános dolog és nem csak a cicáknál. Fekete kutyákat szintúgy nehezebb örökbe adni mint egyéb színű társaikat. Nem elég karakteresek, nem mutatnak jól a fotókon stb… Állatmenhelyek ezért szoktak is tartani kutya black fridayt, fogadj örökbe fekete kutyát napot.
2021. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
*ez egy elég… nem tudom miért nem tudok írni xD
2021. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is babonás vagyok és régen utáltam (!) a fekete macskákat. Aztán szerencsére harcolok a rossz tulajdonságaimmal de elhatároztam, hogy lesz egy fekete macskám. Persze arra hivatkoztam, hogy le fogom gyűrni a babonámat, mert nem fogom tudni, hogy merről kerüljem meg (jobbról-balra vagy balról-jobbra):D Aztán kerestem és eskü, hogy amikor akartam, akkor egy sem volt.. De ő is egy alom utolsó tagjaként maradt meg.
2021. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egyszerű oka van: mindig,világ életemben fekete macskáink voltak,akkor is ha csak egy volt akkor is,ha 4.

Most is fekete macskánk van,az öcsém fekete cicát szeretett volna.De ha valaha is macska tartásra adom a fejem szeretnék változtatni ezen a 'hagyományon'.

Bár,ki tudja ha a sors megint fekete macskát sodor az utamba akkor megint az lesz ha akarom ha nem 😅

2021. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a két kedvenc macska színem a fekete és a vörös. De a kettő kombinációjától, a fekete-vörös teknőctarkától meg rosszul vagyok. Vagyis ijesztő nekem valamiért. De külön meg mindennél jobban imádom őket.
2021. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt már, nagyon bírtam őt egyébként. Most egy vörös-fehér kandúr, meg egy trikolor nőstény van. A kandúr tudatos volt, az elődje után ugyanolyat szeretett volna a férjem anno. A nőstény cica igazából csak így alakult, mutattak 3 gazdira váró kicsit, hogy milyen cukik, mi úgy döntöttünk, elhozunk egyet, és a férjemnek ő tetszett (igen, nálunk ő választ macskát, mert nekem mindegy, ő meg finnyás :D)

De pont egyik nap meséltem neki a fekete cicámról, elkezdett nézni a jeten képeket róluk, és rájött, hogy kifejezetten tetszenek neki.

Nincs szerencséd most egyszerűen szerintem, meg most nőtt fel a nyári alom, kb mindenhol kismacskat hirdetnek sajnos.

2021. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Na én fekete macska bolond vagyok. Amíg élek min. egy mindig lesz. Most is van, és imádom. Gyönyörű fényes, puha bundás, világító zöld szemekkel. Egyszerűen szerelem. 😍
2021. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!