Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fenyegető üzenetek álomban?

Fenyegető üzenetek álomban?

Figyelt kérdés
Álmomban többször kerülök szédülés, vagy ájulás közeli állapotba, van amikor el is ajulok. Lehet nem függ össze ezzel, de mostanában fenyegető üzeneteket is kapok álmomban, mint hogy "úgyis meg fogsz halni" vagy halállal kapcsolatos üzeneteket. Eddig 2-szer volt ilyen. Egyszer papíron láttam, egyszer meg anyukám hívott fel álmomban, hogy mit látott. Mit jelenthet?

2021. okt. 4. 16:07
 1/4 Grimfox ***** válasza:
94%

Valami nagyobb dolog végéhez közeledsz. Előre sejted, legalább is tudattalanul, még ha ébren, tudatosan nem is. Nagy eséllyel hirtelen fog véget érni az adott dolog, és jelenleg már nem tehetsz semmit, hogy megakadályozd. Mivel nem tudni, mi is fog véget érni, így végképp nincs befolyásod a dolog felett. De semmi esetre sem valódi halált.

Az ájulás, szédülés kontrollvesztésre utal az éber életedben. Ez kiszolgáltatottság érzetével jár, vagy valódi kiszolgáltatottsággal. Ez nem egy sejtés, ez a jelen, már megvalósult esemény, vagy folyamat. Azt csak te, mint álmodó tudhatod, mi felett vesztetted el az irányítást, vagy miben váltál dezorientáltá, miben csökkent a döntési, és cselekvési lehetőséged. Ha alaposan végiggondolod az elmúlt néhány hónap, egy év eseményeit, meg fogod találni, milyen éber állapotot szimbolizál a szédülés, és ájulás.

2021. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Álmodban kapod őket, vagy addig amíg álmodsz. Lehet csak nekem nem tiszta...

Valóban kapsz vagy nem?

2021. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Álomban, nem való életben. Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 4. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper akkor nekem nem volt az.


Szorongás az ismeretlentől.


Mert egy ismeretlen fenyeget ismeretlen okokból. S csak közvetve utalnak rá.


Az szédülés és az ájulás is nekem a szorongó visszahúzódó ember képét idézi fel.

2021. okt. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!