Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok évek óta a régi...

Miért álmodok évek óta a régi osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Kb. 7 éve már, hogy az általános iskolás osztálytársakkal álmodom. Nem mindegyikel, csak néhányukkal, de ők gyakran váltakoznak. Ritkábban előfordul, hogy középiskolai osztálytársakkal álmodom, meg olyan is, hogy a középiskolában vagyunk, de az általános iskolai osztálytársakkal. Mikor jártam pszichológushoz megemlítettem neki, de nem igazán tudott rá magyarázatot adni, hogy miért lehet ez. Gyakran vagyok olyan helyzetben, hogy valamelyiküknek baja van velem, vagy pedig valamiért nevetnek rajtam. Pedig úgy igazából sosem volt ilyen helyzet a való életben, szóval fogalmam sincs miért lehet ez.

2021. okt. 19. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy (eddig) többet tettek le az asztalra mint te, ami téged zavar?
2021. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ez az utolsó, ami zavarna. Nem voltam kitűnő tanuló, de olyan rossz sem, 4es körüli. Egyetemre ugyan nem jutottam be, de elégedett vagyok a munkámmal, és ahhoz képest, hogy csak egy érettségim van annyit keresek, mint egy diplomás középvezető. Viszont ahogy lecsekkolotam az osztálytársaimat olyan emberekből lett egy semmilyen, átlagos (és nem túl jól fizető) munkát végző ember, akik anno nagyon ígéretesek voltak. Szóval emiatt biztos nem álmodom velük. Ráadásul olyan osztálytárs(ak) is szerepelnek, akikkel leginkább semmilyen volt a viszonyom. Nem voltunk rosszban, de nem is nagyon beszéltünk soha.
2021. okt. 19. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak. De tényleg.

Bár ha Ezotériában kérdeztél, valószínűleg úgyis csak egyféle választ fogadsz el...

2021. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!