Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek barátnőt keresni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek barátnőt keresni mert félek hogy a régi osztálytársaim elvennék tőlem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy altalanos iskolaban egy buta, csúnya gyerek voltam.

Nem foglalkoztak velem mert egy buta gyerek voltam... Nem tanultam, hülyeség égeket mondtam, mindig leégettem magamat hogy nekem is legyen egy kis figyelmem ( akkor még nem tudtam hogy ez rossz mert semmivel nem foglalkoztam).


Középiskola óta benőtt a fejem lágya.


Nagyon megszépültem és sokkal értelmesebb és okosabb lettem mint a régi osztalytarsaim (pl ők drogoznak, cigiznek én inkább eszem egy falat csokit, 4 es lett az átlagom míg régen épphogy 2-essel átmentem és az régi osztályelsőnél is jobban teljesítettem), de mivel alig találkoztunk ő náluk még mindig a hasztalan, csúnya, buta fiúként vagyok elkönyvelve és félek hogy ha lenne 1 barátnőm akkor képesek lennének irígységből mindenféle rossz dolgokat mondani neki rólam és elvennék tőlem csak hogy egy ilyen "idiótának" miért van ilyen szép barátnője?


Egy aranyos inteligens lányt szeretnék keresni, de akármikor belegondolom mindig az veszi el a kedvem hogy a régi osztytársaim nem hagynák hogy velem legyen pedig ők csak lefektetni akarják ha átlagos vagy szebb a lány :(


Mit csináljak most?


16/f


2015. júl. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel. A régi osztálytársaid jó esélyel lesz@rnak magasról, szerinted majd egy szalmaszálat is arrébb tesznek, hogy neked rossz legyen? Nevetséges :D Van jobb dolguk. Arról nem is beszélve, hogy ha egy lány értelmes, nem tudják csak úgy irigységbőkl elvenni tőled.
2015. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a múltban élj! Minden energiádat a jelen és a jövő építésére használd föl. Semmi közük a mostani életedhez, és az a lány aki hisz nekik, és benned meg nem, nem érdemel meg. Hidd el a megfelelő lányt nem fogja érdekelni a múltad, mert a jelenlegi énedbe fog beleszeretni. Sok sikert!:)
2015. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hóbemberrépaorral válasza:
100%
Ha a volt osztálytársaid eddig nem foglalkozak veled és nem is találkoztatok akkor nyugodj meg, ha lesz barátnőd azután sem fognak veled foglalkozni.:) Remélem nem voltam bunkó:)16/l
2015. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért én a helyedben gyakorolnám kicsit a helyesírást, az sosem árt.

Amúgy meg az eddigi hozzászólóknak igazuk van. Esetleg ha lenne egy barátnőd, te magad is mesélhetsz a múltadról a saját szemszögedből, persze ne ez legyen az első téma, és ne önsajnálattal, hanem talán öniróniával, és önkritikusan.

Annak, hogy mások becsmérlésére helyezd a hangsúlyt nincs értelme, túl kell lépni a gyerekkori sérelmeken, és nem kell még meg sem jelent árnyékoktól is félni.


Ja és a jelenlegi éneddel szemben is lehetsz nyíltan önkritikus, de ne ess át a ló túloldalára, csak olyan szinten, hogy fogalmazd meg, hogy miben kell változni, és utána azt, hogy azt a változást hogyan tudod elérni. Ez nagy felelősségre vall, ami egy okos nőben tiszteletet ébreszt, és a saját életedben önmagaddal szemben meg segít a fejlődésben. De ne más kedvéért változz, hanem a saját érdekedben... különben csak mártír leszel (ami a legaljasabb önzőség).


Ha túl erős benned a volt osztálytársaiddal szembeni félelem, akkor talán menj pszichológushoz (komolyan mondom, nem ugratlak), lehet ez egy kezdődő üldözési mánia előszele, amit most még könnyen lehet kezelni, de az ilyesmi az idő előrehaladtával ha nem kezelik súlyosbodni szokott általában.


Van egy mondás: "ne etesd a trollt", ezt a te esetedben úgy fogalmaznám, hogy ne etesd a félelmed tárgyát. Ha eszedbe jut, tudatosítsad magadban, hogy ez egy irracionális félelem, és bátorítsd magad.

2015. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkozol ne is sírj. Ha meg úgy alakulna, hogy ez megtörténne amit leírtál üsd ki őket a ge*ibe :D
2015. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sracok, kedves toletek, hogy hosszan valaszoltok neki, de o csak azert posztolta ezt ki, hogy egy 15-16 eves csaj rairjon szimpatiabol, es osszejohessen vele. Szoval aki fiu, az ugyse segit neki, szerintem ne is faradozzatok.

Lanyok pedig, legalabbis akiket at tudott verni az uzenettel, mintha sajnaltatna magat es kozben nem is csajt keresne itt a kommentelok kozott, irjatok neki, hogy jelentkeztek XDD


Igazabol ez jo strategia, amit o csinal. En is el tudtam kezdeni talalkozgatni egy csajjal a gyakorikerdesekrol, es egy majdnem ugyan ilyen onsanyargato kerdest tettem fel. Rogton irt is 4 csaj, akibol 2 szep is volt, hogy beszelgessunk errol hosszabban.


A hazugsagom miatt felsorakoztak a lanyok, es meg sajnaltak/vigasztaltak is.

Most ti ugyan ezzel teszitek ala a lovat :D latom sohasem tanultok.

2016. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvassatok a sorok kozott:


Egy olyan lanyt keresek, aki intelligens, kulsore pedig atlagos, vagy szebb.


Es akkor is szeressen, ha mindenki tudja rolam, hogy luzer vagyok. De ez mar nem fog szamitani, mert most elore besaroztam oket, es akkor ok lesznek a luzerek, meg mielott lephettek volna barmit ellenem.


Szoval a lany feltetlenul szeressen engem. Ja es veletlenul azt is leirtam h 16 eves vagyok, ugyhogy a lany is 14-17 ev kozott legyen feltetlenul.


A kerdes tobbi resze az figyelemtereles, hogy ne tunjon egyertelmuen partnerkereso hirdeto kerdesnek. :)

2016. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!