Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Miér...

Mit jelent ez az álom? Miért volt ez?

Figyelt kérdés

Barátaim kinevettek hogy ezt az álmomat elmeséltem nekik, nekem nagyon ilyesztő volt...


Ez volt benne:

Nem tudom hogy ismeritek ezt a játékot, az a címe hogy resident evil 8...

Hát az volt benne hogy két székre tettem rajzszökeket, mert szórakoztatónak hittem, és egy lány beleült az egyikbe... valamiért Vicces volt, de mindjárt jön a csavar... megjelent a kb 3 méter magas nő (Aliciana Dimitric vagy ilyesmi a neve) ő is beleült, de amikor rájött hogy én voltam... uhh nagyon megilyedtem, hogy oó, ezt nem kellet volna, erre Aliciana utánnam kiabált, hogy gyere ide, vagy én megyek oda, de akkor durran a pofon kisfiam. Elkeztem futni.

Majd elkapott, és megkérdezte: Figyelj csak ide, ezt hogy képzelted, hogy rajzszöget raksz a székre...

Kaptam tőle pár pofont, majd mondta hogy megint ilyet csinálok, szólok anyukádnak, majd ök elbeszélgetnek veled. Majd a telefonom a zsebembe halkan elkezdett csörögni és meghallotta, erre elkérte a telefonomat, de nem akartam, erre azt monta a nő:

Add ide vagy elveszem, szégyeld magad azért hogy megsérült a lányom és én is. Nagyon féltem tőle mert magasabb is, oda adtam a telefont, és felvette, és ugye anyum keresett hogy hol vagyok, hát a magas nő elmesélte anyumnak hogy mit csináltam...


Nekem iszonyat ilyesztő volt, barátaim végig nevették.



2021. okt. 24. 08:34
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
80%
Ez valóban "ilyesztő".
2021. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat én is kacagtam.


Nincs valami amit el szeretnél mondani az édesanyádnak? A tudat alatti lehet ezt jelzi. :)

2021. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam egyszer, hogy megjelent a pince előtt 2 nyíltan látens migráns és hadonásztak és fenyegetőztek hogy engedjem őket tovább Ausztria felé. Mondom mi van útba van a pince vagy mi menjetek vissza a határkerítéshez és ellenőriztessétek a papírjaitokat, hogy eggyel talán bejöhessetek az országba vagy a pincémbe. Erre kérlelni kezdtek hogy not badly imigrant please go London. Mondom az előbb még Ösztereich most meg már london menjetek vissza Bagdadba szerecsenek. És csodák csodájára a szerecsenek visszatakarodtak oda ahonnan jöttek. A pincében meg már fel volt rakva füstölőre a sok szál finom kalbász.


Ez nagyon ijesztő volt.

2021. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!