Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom szerinte...

Girlll3 kérdése:

Mit jelent ez az álom szerintetek?

Figyelt kérdés
Álmomban otthon voltam, abban a házban, ahol felnőttem és amit)ől meg kell válnunk. A már elhunyt kutyáinkat etettem. Kint dolgozott a kertünkben a szomszédunk. A kutyákból egyre több lett. Ezeket a kutyákat mi neveltük, a többi viszont máshonnan volt ismerős. Aztán ezeket a kutyákat kiengedtem a kertünkbe. Ettől szomorú voltam. Bementem a konyhába és ott megláttam az elhunyt nagymamámat és nagynénémet, akik felneveltek. Azt mondtam a mamámnak, hogy ő már 92 éves,nem is élhetne, de ő erre rácáfolt, majd néném is mondott valamit és én ettől már rettenetesen szomorú lettem, inkább elvonultam a szobámba és akkor bejött a szobámba a szomszédunk, de én elzárkóztam attól, hogy beszéljek erről,hogy mi bánt, pedig meg akart vígasztalni, azt hiszem.

2021. okt. 31. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy mély nyomot (traumát) hagyott benned a szülői ház elvesztése és még nem dolgoztad fel, nem zártad le a dolgot.
2021. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!