Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak tényleg...

Ennek az álomnak tényleg lenne valami komoly jelentése felém?F24

Figyelt kérdés

Hajnalban azt álmodtam,hogy mentem egy lánnyal a környékünkön (konkrétan 1 utcával arrébb) és ő valamiért sietett amire megfogta a karomat és húzott magam után aminek az lett a vége,hogy a lejtős rész miatt nem tudtam megállni és nekimentem egy ház falának ami után persze hanyatt estem majd jött egy másik lány aki rám vetette magát és elkezdett csókolni meg minden,én meg ellenkezdtem és próbáltam szabadulni.

Ez talán betudható annak,hogy nagyon nem akarok soha szexelni az életben amire egy regényre való okom is van de úgy látszik a tudatalattim vagy esetleg más mintha nem így akarná.



2021. nov. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmodba szexelhetsz nyugodtan, énis ott szoktam, igazabol sose szexeltem, igazi emberrel nem is tudnék
2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmodban is az látszik, hogy szó szerint menekülsz a lányok elől. Ez inkább a lányoktól való félelem tükröződése. Az, hogy húzott maga után a lejtőn és nem tudtál másik irányba menni, arra utal, hogy attól félsz, olyan dolgokba rángatnának bele, ami neked nem tetszik, és a végén szó szerint megütöd magad, megsebződsz miattuk. Attól félsz, hogy elvesztenéd az irányítást, hogyha egy lánnyal lennél, és ennek lenne a következménye a fájdalom.

Lehet regényre való indokod, ha az indokaid alapja a félelem, mert amíg ezek benned vannak, fruszrációt okozhatnak akkor is, ha messziről elkerülöd a másik nemet.

2021. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Látszólag a tudatalattid és az emberi mivoltod tudatni akarja veled, hogy lenne olyan nem is egy, akiben bízhatnál, megbízhatnál és kiszedne ebből az egész elnyomó érzésből és menned kellene, küzdeni a szeretetért, ehelyett nekifutsz a szemben lévő háznak, ami maga a félelmed, ami nagyon kemény és sokkal masszívabb, mint bármi. A "házat" nem lerombolni kell és szétütni, vagy épp mögötte bújni, hanem kikerülni, kérni egy segítő kezet, aki megmutatja a kerülőt=Nem legyőzni kell a félelmet és bármit amit gondolsz és bármi miatt, amiket gondolsz, hanem kikerülni őket, ha érzed hogy NEM, akkor is továbbmenni IGEN, hisz rajtad kívül is millió ember él akár így, akár úgy párjával. Bár tényleg nem tudom indokaid, de ez egy kicsit olyan, mintha egy kisgyereknek azt tanítanák, hogy utálja mondjuk a sertéshúst. Soha nem evett belőle és elsőre is lehet ha megkóstolná, akkor szokatlan lenne neki, de ha nem folytatja azt, ami mindenkinek alapvető a megismerést és nem fordítja át gondolatait, akkor hagyja magát kicsit elveszni és bezárkózni egy olyan dolog miatt, ami nem is létezik.
2021. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!