Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt soha nem tudom majd...

Ezt soha nem tudom majd elfeledni. Mit jelent ez? Szkeptikusok valaszat nem kernem. Ertelmes valaszokat legyszi. Ez komoly alom volt. Tudom hogy hosszu de akinek van kedve elolvasni segitsen kerem. Mas is almodott mar Jezussal? Bocsanat a hibakert.

Figyelt kérdés
szoval egy ejszaka azt almottam hogy a mi hazunkban voltam 2 profetahoz hasonlo emberrel. a hazbol egy hosszu haju ferfi jott ki kinek arcat homalyosan lattam.Jezus volt es azt mondta hogy o meggyogyit mindenkit. aztan levelet irt. a haz elott tomeg allt a kapuban..hitetlenek. a levelet ez a kulonos fenyes alaku ferfi kezembe adta es azt mondta vigyem a nepnek... a levelben az allt : en vagyok az Isten fia higgyetek...es imadkozzatok. erre a nep nevetett es azt kerdeztek mivel bizonyitom hogy a levelet Isten irta...szetteptek es nevetve elmentek. az eg sotetsegbe borul. en es az eggyik profeta a kapuban terdeltunk es imadkoztunk erre az egen hasadas keletkezett es a sotetseg et mint egy porszivo szivta befele... ennyi halatszott... az en nepem. es fe;ebredtem... mit jelent ez?

2012. szept. 22. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mit jelent, mert nem értem mit írsz...
2012. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
es tenyleg ugy nezett ki a ferfi mint Jezus a kepeken. lehetseges ez? megjelnt Jezus... vagy???
2012. szept. 22. 20:15
 3/15 A kérdező kommentje:
miert nem lehet erteni? a fogalmazas vagy a hibak miatt?
2012. szept. 22. 20:16
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Elöször is: Tanulj meg helyesen írni, nem olyan nehéz ám, csak kicsit eröltesd meg magad, mert így még egy sültcsirke is tud írni.


Másodszor pedig: Azért álmodtál ilyet, mert hívö vagy és ezen agyalsz sokat. Semmit nem kell beleképzelni.

2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
A fogalmazás jó lenne, a hibák viszont...
2012. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Sosem kérik a válaszomat, de én mindig válaszolok. Szóval azt mondod Jezussal álmodtál. Nos Jezus nem egy olyan ember, akivel csak úgy lehet álmodni, szóval nézz magadba és bánd meg amit tettél.
2012. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Már álmodtam Jézussal, sőt Szűz Máriával is de nem gondolok bele semmit.
2012. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
"Szkeptikusok válaszát nem kérném." Hát kiét???
2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1: nem vagyok egyaltakan hivo... egy normalis katolikus ember vagyok

2:mar szives elnezest hogy kulfoldon tartozkoom es az ottani szamitogepen nincs magyar ekezet... bocsanat ha megsertettem a sultcsirkeket:))

2012. szept. 23. 14:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján bizony eléggé hívö vagy.


Az meg, hogy nincs magyar billentyüzeted nem túl jó kifogás arra, hogy miért nem tudsz helyesen írni.

2012. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!