Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt ez a álom? Mit Jelent?

Mi volt ez a álom? Mit Jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy ott voltam a házamban a két macskámmal és utána valamiért kimentem onnan de amikor visszajöttem akor az egyik macska eltünt. Elkezttem keresni de nem lett meg. Utána már a kertben voltam és láttam ahogy a macskám beugrik a kerítésen. Utána valaki el akarta lopni a kocsimat de a kocsi tetejéböl előjött egy géppuska és lelőtte a tolvajt. Aztán valaki összehányta a kerítésemet és két fekete BMW bedriftelt a házam elé és kiszált belőle két fegyveres az egyik lelőtte a macskámiat a másik meg rám célzott de mellémlőtt. Utána bezálltam a kocsimba és a tetőn lévő géppuskával lelőttem mindkettőt. Aztán már két rendőr üldözött egy hegyi úton az egyik beelőzött és lelökött a hegyről és miután lezuhantam felébredtem. Mit jelent ez a álom

2021. nov. 6. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ritkán emlékszem az álmomra, de az érdekes megfigyelés. Köze nincs a valós életemhez. Az agy csak kapkod össze vissza, a milliónyi emlékképből csak kevés értelmes dolgot tudok előbogarászni. Visszatérő álom egy-egy munkahelyem ismeretlen környezettel és munkatársakkal, ismeretlen a család is az otthoni álomnál, de az utcára is csak ráfogja az elmém, hogy ott vagyok, és a valóságben meg nem is úgy néz ki. Megzagyválódik az egész a napközben látott filmnek valamilyével.

Kétszer tudtam szabályozni az álmomat. Kisgyerek korban elegem lett az üldözésből, és féléber állapotba kerülve fel tudtam gyorsítani az álombeli haladásomat. Meg is szüntek az üldözések. Később az agykontrollal ismerkedve egyszer-egyszer át tudtam menni a falakon, és repülni is tudtam. Sajnos ezek hamar megszüntek.

Szerintem tehát semmi értelmet ne keress az álomban! Örülj, hogy álmodsz, nem rosszat, és emlékszel rá. Leírhatod, ha akarod, nekem is van pár történetem. Módosítani kell valamelyest, hogy értelmes történet legyen!

2021. nov. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!