Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetett ennyire realiszt...

Hogy lehetett ennyire realisztikus az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban megismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon jól éreztem magam. Az egész álom során nagyon jó érzés lepett el, és ha visszagondolok rá ugyan az az érzés van meg csak gyengébben. Nem is tudom leírni, de nagyon pozitív. A lányra egyébként nem emlékszem, nem tudom ki volt az, de nagyon ismerős volt.


Amikor felkeltem az ébresztőre, elkezdtem keresni a lányt, és gondolkodni, hogy hol lehet, amikor rájöttem, hogy csak egy álom volt. Nagyon rossz érzés fogott el ez után, egész nap rossz hangulatom volt. Hogy lehetett ennyire realisztikus az álom? Hogyan tudhatnám meg, hogy ki volt az a lány?



2021. nov. 9. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Neked tudnod kell ki volt az , nekem is volt ilyen álmom és legbelül tudtam ki volt az a lány , egy lány az életemből akire nagyon vágytam
2021. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Gyakran volt nekem is ilyen. Sokszor álmodtam hogy egy lánnyal együtt vagyok és van gyerekünk. Ébredéskor sokszor kerestem őt és a babát is, mikor pedig kapcsoltam, hogy csak álom volt, nagyot koppantam. Viszont a jó hír az, hogy a lány biztos létezik mivel az agyunk nem képes ismeretlen arcokat vetíteni nekünk álmunkban amiket még sosem láttunk azelőtt. Szóval sok sikert a megtalálásához. Én megtaláltam a lányt akivel mindig álmodtam. Igazából csak magától beugrott, hogy ki az, egy olyan pillanatban mikor nem is rá gondoltam. Remélem neked is sikerül. :)
2021. nov. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Tudatos álom olyan realisztikzs mint az ébrenlét
2021. nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!