Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik álmomban eljutottam az...

Egyik álmomban eljutottam az űrbe, majd néhány másodpercig nem tudtam lélegezni. Ez a valóságban is megtörténhetett, vagy csak csupán az agy ösztöne az álom realisztikusabbá tételéhez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog lehetséges, az egyik az hogy az álmodó agy becsapja saját magát és a szenzoros területekkel tényleg érzed magát az álombéli érzést. Zuhanást, fájdalmat, stb...


Másik lehetőség, az erre adott reakció teljesen valós élmény. Pl fulladási élmény.


Harmadik, amikor valós fizikai hatás ér, emiatt beleszövődik az álmodba a pánik érzés.


Pl én voltam úgy, hogy brutálisan elkezdett fájni a karom, azt hittem és álmodtam hogy leszakadt. Félálomban szorítottam erősen, hogy belilult.

Vagy elfeküdtem, és a idegek nem kaptak oxigént, vagy nyomódtak... vagy bármelyik másik opció... máskor is volt már, hogy fájt valamim és köréálmodtam.

2018. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2018. márc. 26. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Elrugaszkodtál a valóságtól (űrbe). Mert nem találtál más kiutat (nem tudtam lélegezni).
2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!