Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy párszor álmodtam egy ismeretlen lánnyal, hogy együtt vagyunk, sétálunk,meg ilyenek. VISZONT "különösebb" érzést nem tapasztaltam.


Ma viszont álmodtam megint azzal a lánnyal! De már sok mindent megjegyeztem róla,és emlékszem! Létezik ilyen? :O

Őt is ugyan azok a dolgok érdekelték ,mint engem stb.. annyira emlékszem, hogy amikor megpuszilt/megpusziltam megöleltük egymást olyan érzést éreztem,mint még való életben soha!


Valami csodálatos érzés volt,próbáltam visszaaludni de nem tudtam. :(


Olyan jó érzés volt,ahogy magához ölelt!


Szerintetek miért álmodok ilyeneket? És mindíg ugyan az a lány van benne. Eddig nem emlékeztem rá, hogy hogyan néz ki de mostmár azt megjegyeztem, hogy a haja barna. És nagyon puha arca van.


Mit jelenthet ez?

Jelentheti azt, hogy megtalálom nemsokára őt?


Köszi az értelmes válaszokat! :)



2021. nov. 20. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert vágysz egy lányra, és olyannak álmodod meg, ami neked tetszik (ideális lány). Semmi mást nem jelent.
2021. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!