Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket??

Miért álmodok ilyeneket??

Figyelt kérdés

Néha szoktam álmodni egy szőke lányról, eddig 1 alkalom kivételével soha nem láttam még az arcát. Mikor vele álmodok szoktunk beszélgetni és elég élénk álmok. Mikor reggel felkelek csak rémlik, hogy vele álmodtam már megint, de nem tudom ki ő, nem ismerem fel, nem is ismerek hozzá hasonlót.

Este ismét vele álmodtam, láttam az arcát, tudtam a keresztnevét, tudtam róla mindent, azt is hogy miről beszélgettünk. Míg félálomban voltam emlékeztem rá és mindenre vele kapcsolatban, amint kinyitottam a szemem elfelejtettem mindent, pedig tényleg tudtam, hogy kivel álmodok és rá akartam volna írni, de nem egyből nem emlékeztem rá.

Hiába gondolkozok már évek óta rajta nem ismerek ilyen lányt, ébren homályos az arca is a fejemben, de akkor se ismerek ilyen lányt. Már gondolkoztam az összes lány ismerősömön, akit óvodától kezdve ismertem meg, beszéltem vele, tudom a nevét, hallottam a hangját, de egyszerűen nincs ilyen lány. Alapból ha 5 szőke lányt ismerek, de egyiknek sem ilyen árnyalatú szőke a haja, ez a tényleg világos szőke. Bárhogy gondolkozom rajta évek óta egyszerűen nem tudom ki lehet ez a lány. Meg mikor mindenre emlékeszem, és már ébren is vagyok, csak nem nyitottam még ki a szemem tudok róla mindent, mi a neve, miket szeret meg tényleg mindent. De soha nem emlékszem rá. Egy egy halvány emlék van csak az évek alatt, pedig mikor álmodok valami élénket, mindíg emlékszem minden apró részletéte, kivéve ha róla van szó.


Szerintetek hogy tudhatnám meg, hogy ki ő??

Vagy van egyáltalán valami jelentősége ezeknek az álmoknak?


2021. máj. 29. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Jó technika az álmok visszaemlékezésére, ha az ágyad mellett van egy toll és egy papír, amire kelés után egyből rátudod írni az álmodat. Nekem működött, és szinte mindennap álmodok valamit.
2021. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Ez nem rossz ötlet.

De mikor van valami álmom amire emlékszem ébredéskor, akkor arra emlékszem sokáig, van olyan amiket évek alatt nem felejtettem el.

De mikor róla álmodok, egyből elfelejtem amint felkeltem. Az utolsó kép van meg csak előttem olyankor és az is homályosan.

Tényleg annyira fura ez.

Eddig nem is igazán foglalkoztatott ennyire. De most hogy álmomban tudtam a nevét is így már tényleg "idegesít" a dolog.

2021. máj. 29. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Egy másik önmagad másik életére látsz rá néha...lehetnek közös szereplők is, néha csak tudod hogy ki kicsoda...az ébredés utáni álomnapló írása jó ötlet, erősíti a kapcsolatot a tudattalan és az éber én között. Célszerű rendszeresen visszaolvasni a leírtakat, hogy az álom események is a közös emlékezetben legyenek.
2021. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet rólam álmodsz 😉
2021. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Köszi


#4

Lehet, ki tudja :D

2021. máj. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!