Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy nő jelent meg. Az álmomban. Most. Amikor felkeltem. Azt álmodtam hogy. Sötét volt. Az ágyamban. Feküdtem. Az álmomban. A szobámban. Az ágy előtt állt a nő. A feje olyan volt. Mint egy kutyafej. Tán német. Juhász. Kutya. De csak egy kicsit. Félig ember. Félig kutya. Feje volt a nőnek. Idős. Volt a nő. Beszélt hozzám. De nem volt hangja. De értettem. Mégis. Amit beszélt. A fejemben hallottam. A hangokat. A hangokat mindig. Hallom. Most is. Hallom. A nő feje. Eltorzult. Arcát. Ide-oda. Mozgatta. Azt magyarázta hogy. Kokasz valójában. Nem kopasz. Féltem.


Szombathely. Ady Endre. Utca. 12. Szám. 1988. Marcius. 18. 20. Óra. 15. Perc. 45. Másodperc. Heller. Margit.



2021. nov. 24. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Jó. Akkor én most szerintem besz @ rtam.
2021. nov. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy úgynevezett Szuccubusszal találkoztál, ami egyfajta démoni lény, és az ágy végéről szokott ilyen üzeneteket "suttogni". Ez nem jelent jót, nagyon veszélyes lények. Ne lépj velük soha szexuális kapcsolatba! Ne dőlj be a kísértésnek! Vigyázz Magadra!
2021. nov. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy

Egy nő jelent meg. Az álmodban. Most. Amikor felkeltél. Azt álmodtad hogy. Sötét volt. Az ágyadban. Feküdtél. Az álmodban. A szobádban. Az ágy előtt állt a nő. A feje olyan volt. Mint egy kutyafej. Tán német. Juhász. Kutya. De csak egy kicsit. Félig ember. Félig kutya. Feje volt a nőnek. Idős. Volt a nő. Beszélt hozzád. De nem volt hangja. De értetted. Mégis. Amit beszélt. A fejemben hallottad. A hangokat. A hangokat mindig. Hallod. Most is. Hallod. A nő feje. Eltorzult. Arcát. Ide-oda. Mozgatta. Azt magyarázta hogy. Kokasz valójában. Nem kopasz. Félsz.

2021. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Skrizó-e vagy?
2021. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy vedd be a gyógyszereid.
2021. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rád tapadt egy entitáns. Célja az hogy félj. A félelmedből táplálkozik. Parancsolj rá legközelebb, akár álmodban is hogy tűnjön el. Hogy nincs joga hozzád tapadni. Ezt javaslom. Ne félj, hanem légy dühös rá. Ha réparancsolsz, elméletileg köteles eltűnni. Egy próbát megér. Nekem működött.
2021. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!