Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam a legjobb...

Miért álmodtam a legjobb barátnőm barátnőjével?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm együtt van egy lánnyal. Még az elején jártunk ki hárman, és már akkor tetszett mindkettőnknek a lány, de mivel ők egy suliba vannak, többet voltak együtt és össze jöttek. Aztán én már nem mentem ki velük hogy kettesben lehessenek és azóta sem találkoztam többet a lánnyal. Én nagyon kedveltem és hiányzott hogy találkozzunk. Most azt mondja a legjobb barátnőm hogy a kapcsolatuk már nem a régi és szakítani akar vele. Valamelyik nap megbeszéltük a legjobb barátnőmmel hogy találkozunk és mikor összefutottam velük, akkor kísérte el a lányt a buszmegállóba és megöleltem őket, a lány erősen és hosszasan ölelt meg, és olyan jó érzés volt átölelni. Most éjjel a lánnyal álmodtam és nem bírom kiverni a fejemből. Furát álmodtam vele, mivel tudom hogy depis és nagyon rossz a családi helyzete, többször is próbált öngyilkos lenni. Olyant álmodtam hogy beszedett egy csomó gyógyszert, mikor észrevettem akkor szedte be, de mentem és adtam neki vizet, azután meghánytattam. Utána beszélgettünk és megígérte nekem hogy nem fordul elő többé ilyen. Azután megölelt úgy mint amikor találkoztunk, és arcon puszilt, és én is őt, de igazából meg akartam volna csókolni, csak tudom hogy nem lehet a legjobb barátnőm miatt. Igazából ennyi az álom része.

A lényeg hogy úgy érzem beleszerettem és nem bírom elfelejteni őt, mit tegyek? Egyébként ő nagyon aranyos lány, tetszik a stílusa is, és a személyisége fogott meg benne.



2021. nov. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad: szerelmes vagy belé.
2021. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is lány vagy?
2021. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok
2021. nov. 28. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
...mert a legjobb barátnőd barátnője a te barátnőd is.
2021. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!