Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy lefekszem...

Azt álmodtam, hogy lefekszem a legjobb barátom barátnőjével. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Annak ellenére mardos a bűntudat, hogy nem történt semmi. Mit kezdjek ezzel az álommal? Elmondjam a barátomnak?

Kérlek segítsetek, nagyon fontos.



2013. jún. 29. 14:15
 1/7 schocko ***** válasza:
Nekem is ilyenkor legrosszabb felébredni...
2013. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már veled is előfordult?
2013. jún. 29. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg igazából is.
2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hülye
2013. jún. 29. 18:43
 5/7 anonim válasza:
47%

Ez az álom nem feltétlenül azt jelenti, amire Ön gondol. Álmainkban a szexuális relációk saját személyiségünk, belső folyamataink különböző aspektusait tárják fel, mintsem hogy konkrét vonzódásokra utaljanak.


Természetesen létezik vágyálom is. A határvonalat nehéz meghúzni!

2013. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek amit a ma 02:00-es mondott. Hogy nem feltétlenül jelenti azt hogy valóban vágysz a lányra, hanem valami más belső dologgal lehet összefüggésben, különböző kivetülések vagy másfajta vágyakat is jelölhet pl azt hogy titokban irigykedsz valamiért a barátodra és ez egy ilyen álomban ölt testet. Ez csak egy példa volt, nem feltétlenül ez az oka. Ne legyen bűntudatod.

Velem már történt ilyen, barátom egyik legjobb barátjával álmodtam, összejöttünk és olyan boldog voltam mint még soha, de a valóságban tudom hogy ez másképp nézne ki, nem illenénk össze, csak annyi lehetett hogy valamelyik tulajdonsága nagyon megtetszett vagy a rejtélyessége felkeltette a figyelmem és ez ilyen álomban csapódott le még akkor is ha tudom hogy a való életben nem jönnék vele össze.

Amúgy meg ha neked lenne valaki aki tetszik vagy barátnőjelölted lenne akkor nem álmodnál ilyet, nem?

2013. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátnőjével szerintem se illenénk össze, más zenét hallgatunk, más kaját szeretünk stb, de legfőképpen azért mardos a bűntudat, mert jóban vagyunk nagyon. Érdekes módon olyan lányról soha nem álmodtam, akibe céltudatosan bele voltam zúgva :)
2013. jún. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!