Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tehetnék, hogy ne álmodjak?

Mit tehetnék, hogy ne álmodjak?

Figyelt kérdés
Van valami praktika, hogy ne álmodjak? rendszeresen visszatérő rossz, vagy őrjítő álmaim vannak!a leg light-osabb hogy nincs meg az autóm,a durvább hogy valami felfoghatatlan közegben száguldok, és gyílkolok! világvégét élek meg, élek túl.5 kor ébreszt az ébresztő,de a 10 perc szundi alatt komlett sztorikat végig álmodok.borzasztó, hogy ilyenkor nehezen kelek.

2021. dec. 5. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Próbáld, hogy estére nem eszel. Figyelj oda a vitaminellátásodra. Ha lehet szellőztess picit és legfőképpen fáraszd le magad. Esetleg hallgass relax zenét, az is segíthet.


Mivel fűtesz?

2021. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aludj.
2021. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Kályhába pakoljál mielőtt lefekszel levezetésként meg aprítsál fát tüzelőnek.
2021. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1-cirkofűtés,radiátor.
2021. dec. 6. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szokott bugyborékolni?
2021. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Álmodni mindenki álmodik nem tudod megakadályozni. A rossz álmoknak kéne inkább véget vetni. Lehet hogy mostanába stresszes vagy és amiatt álmodsz rosszakat. Nekem is volt ilyen 11 éves korom körül hogy mindig rosszat álmodtam. Vagy keress fel egy pszihológust vagy próbáld meg a stresszt kezelni. Még esetleg a tudatos álmodást tudnám ajánlani. Nézz utánna
2021. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, ha iszol "erősebbek" az álmok, tehát szokj le a piáról(már ha iszol)
2021. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7-igen piálok este,1-2 deci házipálinka, 2-3 sör a napi adagom.
2021. dec. 6. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor ha ez leáll szerintem kevésbé fogsz emlékezni rá, legalábbis abból kiindulva, hogy sörözések után mindig megmarad egy csomó álom.
2021. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A régi mondás szerint: ne aludj, nem álmodsz!
2021. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!