Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tehetnénk, hogy ne álmodja...

Mit tehetnénk, hogy ne álmodjak rosszakat?

Figyelt kérdés

Minden éjjel valami furát és/vagy rosszat álmodok, már jó pár hete (van, hogy egy-egy hónapban nem olyan gyakori, de am eléggé rendszeres :/ ). Emlékszem is az álmaimra felkelésnél, vagy többnyire arra kelek fel hogy valami rossz történt, vagy végig megyek a rosszon. Borzasztó, és nagyon kimerítő, mert minden reggel úgy érzem magam, mint aki semmit nem aludt, hanem jó formán "végig futotta" az éjszakát. Nagyon élénkek az álmaim.

21/L


Értelmes válaszokat szeretnék :)



2013. aug. 26. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a tudatos álmodást.Gyakorold és sikerülni fog.Nekem is rendszeresen rémálmaim voltak.Volt hogy egy fához voltam kikötözve és ilyen maszkos alakok késsel meg bottal jöttek felém.Aztán egyszer összezsugorodtak akkorává mint egy légy és eltapostam őket.

Ezzel gyakorlatilag kedvedre módosíthatod az álmaidat :D

2013. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álmoknak van olyan funkciójuk is hogy előhozzák azokat az érzelmeket amik elől nappal menekülünk.


Nappali életedben keresd a megoldást. Mi elől menekülsz?

2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megoldást nem tudok, de én is évek óta szenvedek ettől. Én próbálok minél kevesebbet aludni.
2013. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszer már sikerült tudatosan irányítanom az álmomat, akkor egy szép álmot varázsoltam szebbé, azóta is életem legszebb álma. De azóta se sikerült így irányítanom, vagy csak olyan minimálisan, hogy attól még az álom ugyanolyan sokkoló maradt. :/


Szorongás...hát vannak dolgok amiktől tartok, de nem függnek össze az álmaimmal. Vagy csak minimális szinten.


Viszont egy-egy alkalommal az tényleg segít, ha teljesen kiürítem az agyam, nem agyalok semmin és egy szép helyre képzelem magam.

2013. aug. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!