Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kaptok-e napi szinten álmokat,...

Kaptok-e napi szinten álmokat, üzenet tartalommal?

Figyelt kérdés
Vannak-e álmaitok napi szinten, amikre vissza is tudtok emlékezni? Lusták kedvéért csatolok szavazást is.

2021. dec. 8. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Csak alszok, nem emlékszek semmire. - Vagyis nem.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden nap álmodom. Általában 2-3 rétegű álmok vannak, amik egymástól is függetlenek. Sokszor, ha túl fáradtan alszom el, másnap már csak az érzésekre, megfoghatatlan emlékképekre emlékszem.

Volt, hogy már kaptam álom által üzenetet, amit éppen akkor nem tudtam hová tenni, de annyira megmaradt bennem az álom, hogy pár hét elteltével igazolást nyert, hogy ez egy üzenet volt.

2021. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ritkán álmodom, sokszor néhány óra alatt elfelejtem, de vannak nagyon maradandóak is, ezeken sokat gondolkodom, néha jelnek fogom fel
2021. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden élőlény ami alszik, kap.
2021. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/,,álmokat, üzenet tartalommal.. ,,Jó buta vagy, köszönjük a megfigyelésed.
2021. dec. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!