Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meghalt a legjobb barátom,...

Meghalt a legjobb barátom, azóta furcsa dolgok történnek a lakásban is, mit üzenhet? Aki tapasztalt hasonlót, mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó barátom, bár több volt köztük lelkileg barátságnál, de soha nem adtunk teret ennek testi síkon. Én kiléptem az ő életéből, de ő aztán beteg lett, találkoztunk még egyszer, utána meg is halt. Azóta viszont nem hagy nyugodni az egész, sokszor gondolok rá. Ami szokatlan, hogy néha arra ébredek, hogy nyitva van a szobaajtó, pedig mindig becsukom, nekem ez mániám, a csukott ajtó. Aztán, miután fogat mosok, külön lerakom a fogkefét és külön a poharat. Miután lefeküdtem az ágyba, hallottam, hogy a pohár, amit stabil helyre teszek mindig, csörögve-zörögve leesik. Berohantam a fürdőbe, hogy hátha nyitva maradt az ablak és a szél lefújta, de csukva volt(azt is mindig becsukom éjjelre). A hűtőt, mikor kinyitom, mindig le-föl pislákol az égője. Aztán van, hogy fekszem az ágyban, vagy csak ülök és mintha valaki megérintené a vállam vagy a térdem (mást sosem). Régen ilyen élményeim nem voltak. Talán Ő üzen? Van itt olyan, akinek hasonló megtapasztalásai voltak, létezhet, hogy akit szeretünk, itt van és figyel? Vagy féljek, hogy ez valami rossz dolog? Nem kap el soha negatív érzés, csak meglepődök, mikor ezek történnek.

2021. aug. 26. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Hany eves vagy? 15?

Nincs ilyen. A huto szar. Az ajtod rossz. A fogmosopoharat olyan helyre raktad ahol leeshet.

A megèrintèst bekepzeled.

Vagy eger van a lakàsban peldaul.

2021. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagyapám halt meg 5 éve és az első pár hónapban a családban többen is tapasztaltunk furcsaságokat de mai napig előfordul csak ritkábban. Erre most nyilván sokan azt mondanák, hogy az érzelmek miatt beképzelünk dolgokat de amikor nagyanyámmal beszéltem telefonon és hallottam, hogy a papa suttog neki valamit a háttérből na akkor kicsit megfagyott bennem a szar, pedig akkor épp nem is jutott eszembe és valami vidám dologról beszéltünk épp.
2021. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Nekem a mostoha papám halt meg 10 hónapja.Mondta a fia,hogy a kutya egy csomószor úgy ugatja azokat a helyeket,ahol a papa járkált,de nincs ott senki.Én sem hiszek nagyon ezekben a paranormális dolgokban,de most már kezdek kicsit kételkedni.A másik,hogy anyám mondta,hogy ült a széken a konyhában,és a semmiből a lábánál fagyos levegőt érzett,pedig csukva voltak az ajtók,és ablakok.Aztán kiderült,hogy régen egy idős házaspár élt ebben a házban,és egyszer az öreg néni a semmiből lefordult a székről,és meghalt,pont azon a helyen ahol anyám érezte a hideg levegőt.Ráadásul az asztal és a székek,pont a fürdőszoba mellett van,és amikor éjszaka megyek ki wc-re,és jövök vissza a szobámba,sokszor olyan érzésem van,mintha követnének.És nem hiszem hogy be beszélem,mert egyszer érzem ezt az érzést,egyszer nem.
2021. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
94%
Ja,és azt elfelejtettem leírni,hogy a mosogató pont szembe van az asztallal,és amikor mosogatok,akkor háttal állok az asztalnak,és akkor is sokszor érzem,mintha figyelnének,vagy lenne a hátam mögött valami,és egyfolytában hátra nézelődök,hogy van-e ott valami.
2021. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj rá szeretettel, bocsáss meg magadnak vele kapcsolatban, és kívánja jó utat neki. Csak ennyit akar, hogy ne szenvedj, ne emésztd magad. Ő már "átlátja" a játékot, és nincs benne semmi bánat, harag, csak nem tud őszintén mosolyogni, miközben te miatta szenvedsz.
2021. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A telefonos dolog érdekes, én csináltam egy videót, amin elmesélek néhány emléket és szép tiszta időben, jól érthetően mondtam a szöveget, néhol mégis, nem csak a beszéd alatt, amikor hallgatók akkor is furcsa hangok hallatszanak. Ezek ott, a valós felvétel él nem voltak, csak ahogy most vissza hallgattam, nem is értettem, gondoltam, a szél. De nem is volt akkor szél...
2021. aug. 26. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Szóval meleg vagy? Lehet, hogy a ne nem teljesedett szerelem miatt üzen. Lehet azt akarja jelezni, hogy ő is hasonlóan érzett. De ez csak egy tipp
2021. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudtuk egymásról, hogy mit érzünk. Nem vagyok meleg, én nő vagyok, ő férfi.
2021. aug. 26. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Jaaa. Férfi női "barátság". :D

De mindegy, lehet, hogy jelezte, hogy megbánta, hogy nem volt semmi. De ez csak egy tipp.

Azt is mondják, hogy sokan ilyenkor a tisztítótűzben vannak és azért jeleznek, hogy imádkozzanak az üdvösségért.

2021. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Először is #1-es válaszoló: Ilyenkor, nem külön külön kell sorra venni a dolgokat, hanem egy nagyobb jelenségként kell nézni mindent együtt. Ha nem hiszel az ilyenekben, akkor mit keresel ebben a kategóriában?!


Aztán Kérdező: "Talán Ő üzen?" Igen. "féljek, hogy ez valami rossz dolog?" Ettől egyáltalán nem kell félni. Nem is értem, hogy sokan miért félnek... hogy úgy mondjam... automatikusan, ha egy-két ilyen apróság történik...

2021. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!