Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom....

Van egy visszatérő álmom. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Autóval megyek. Nem gyorsan, nem is lassan, van, hogy szabályosan van, hogy szabálytalanul, de sosem veszélyesen. Amikor egy elágazáshoz érek, vagy valami történik, fékezek, de az autó nem áll meg, csak lassul, akármennyire nyomom a pedált. Az ütközést mindig elkerülöm valamilyen formában, de sosem bírok megállni...


Havonta 2x 3x emlékszek tisztán ezekre az álmokra.



2021. dec. 9. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedvesem, ez az álom azt jelenti, hogy elkellene kezded végre határozott döntéseket hoznod az életedben! Túlságosan biztonsági játékos vagy az életben , holott még az is jobb lenne ha veszélyesebben élnél,mint sehogy, ui. végre elkezdenél élni és kitörni ebből az állapotból ami most meghatároz. Ha van még kérdésed keress meg nyugodtan, hivatásos fejtő vagyok.
2021. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak fejtéses problémáim, én pszichológushoz járok.
2021. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!