Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az almom?

Mit jelenthet az almom?

Figyelt kérdés

Régen volt itt egy válaszoló, mindig olyan jól fejtegette mit miért almodhatunk, kicsit mögé próbált látni, hatha itt van még vagy vannak itt olyanok akik foglalkoznak ezzel. De barki valaszat szivesen veszem persze :)


Terhes lettem attol a sráctól akit nagyon szeretek. De almomba sem (egyebkent sem) akartam babat.

A nőgyógyász egy masik ferfi volt akivel nem lett belolunk kapcsolat, csak ismerkedtunk. Próbált lebeszelni arrol, hogy ennek a sracnak szuljek gyereket mire azt valaszoltam, hogy hat nem fog tudni az a srac rola, hogy tole van. Mire azt mondta, hogy akkor megfog engem ölni.

Par jelenettel kesobb meg ilyen zuhanós álomban felriadtam. Egy hid/lepcso szeruseg szakadt le alattam.


2021. dec. 20. 10:33
 1/4 anonim válasza:

Nem minden álomnak van jelentése...

Az agyad sok mindent megjegyez amiről nemis hinnéd hogy később tudat alatt előjön

2021. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van jelentése. Eleve az, higy teherként tekintesz az áldott állapotra elmondja azt, hogy milyen önző vagy. Önző éned abban is megnyilvánul hogy nem elég a srác akit szeretsz, hanem a másik is kell hogy megujjazzon.(nála te nem nyújtanál semmit csak ő elégíteni ki téged.) Érthető szegénynek az agressziója, hogy csak kihasználtad. A zuhanás: Szégyenedben el tudnál süllyedni. Ez jó, Legalább szégyenled magad.
2021. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat most jot nevettem😂😂😂
2021. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg vannak ilyen buta emberek? Mint a kettes
2021. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!