Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

A valóság: A szüleimmel és így anyukámmal is nagyon jó a kapcsolatom. Mindent meg lehet vele beszélni, mindenben segít amiben tud, de ő nem nagyon kér és nem is vár el tőlünk segítséget. Régebben voltak kisebb vitáink, főleg a fiúügyekben, hogy nem hozzám való stb., amiben tényleg igaza volt. Már férjnél vagyok, van egy gyerekünk, jön a kistesó.

A visszatérő álmom hónapok óta: Anyukám mindenben keresztbe tesz, igazi gyűlölet van köztünk és teljesen utálom álmomban.

Mit jelenthet ez?


2010. szept. 8. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem működnek az ellentétek az álmokban is.

Legalább is, ha álmodban sírsz, ébren nevetni fogsz, és fordítva. Az is általános, ha valaki azt álmodja, hogy a párja megcsalja, legtöbbször arról van szó, hogy hűséges társa van.

Vagy is biztos nagyon jó a kapcsolatod anyukáddal az életben...:)

Legalább is én erre következtetnék.

2010. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!