Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom? (vonat, sínek, éjszaka részletesen lejjebb)

Figyelt kérdés

Mostanában többször álmodtam, hogy sötétben megyek egy vasúti sínen egyedül, látom hogy szemben fények vannak.Megilyedek mert tudom, hogy vonat és lefutok a sínről, de akkor veszem észre, hogy egy másik sinen vagyok ahol szintén látom vonat közeledik. Körülnézek mindenhol sinek vannak kezdek futni egyikről a másikra. Mindegyiken előbb-utóbb megjelenik egy vonat. Futok amerre látok, hamarosan leérek a sinekről a vasúti töltés szélén állok és leugrok 3-4 méter mélybe, mert már nagyon félek. Inkább a mélység mint a vonat. És amikor elugrok mindig felébredek...

Amiután felébredek, fáradtabbnak érzem magam mint amikor lefeküdtem,ki vagyok izzadva, néha még lihegek is.


2011. aug. 8. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy jövendőbeli MÁV-os embert tisztelhetünk benned... :D

vagy csak annyit jelent, hogy sínen vagy :D

2011. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most megesküszöm neked, hogy megkereslek ha a MÁV-nál fogok véletlenül dolgozni!:D
2011. aug. 8. 01:08
 3/6 anonim ***** válasza:
oks :D
2011. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
Szokás szerint semmit.
2011. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
deportálni fognak.
2011. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lilith1994 ***** válasza:
Azért vagy fáradt mert az agyadat és a képzeletedet nagyon igénybe veszi egy ilyen álom. Pl. van olyan hogy egy éjszaka aladt többször álmodsz rosszat akkor reggel fáradtabban kelsz fel mint ahogyan lefeküdtél.A lihegés és az izzadás azért van mert, megilyedtél vagym mert az agyad tényleges fáradtságnak érzi.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!