Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Most egy elég bonyolult szerelmi helyzetben vagyok, lényeg az, hogy írtam szerelmes levelet egy lánynak meg októberben, aki nem válaszolt azóta sem, viszont tegnap azt álmodtam, hogy az osztállyal voltunk egy nagy nappaliban, a lány a kanapén ült, volt mellette egy szabad hely, és hívogatott, hogy üljek le mellé, leültem, átkaroltam, ő pedig hozzám bújt. Illetve az egyik alacsony, izmos lány osztálytársam szkanderezett egy másik lánnyal, nagyon megverte, aztán befeszített, és óriási bicepsze volt, de ez szerintem lényegtelen.

Az érzésem a lány felé még nem múlt el, bár elfogadtam, hogy nem kellek neki, de tetszik mellette másik 2 lány is, ráadásul az egyikkel egyre közelebb kerülünk egymáshoz. De akkor ez az álom mi is volt? Segítsetek!



2022. jan. 20. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy még nem dolgoztad fel azt, hogy még válaszra sem méltattak.

Én is jártam így, rosszul esett, de jobb, ha elfelejted, ahogy én sem foglalkozom már vele. Keress olyat, aki képes a normális emberi kommunikációra.

2022. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lány lelke üzent neked álomban, hogy szabad a pálya. Valami miatt az a levél még korai volt, most azonban már kellenél a lánynak, de mivel október óta sok idő eltelt, ezért már ciki lenne neki válaszolni. A léleknek viszont nics lehetetlen.
2022. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!